sborový dům Betlém

koncert „ČERNOŠSKÉ SPIRITUÁLY“ v podání DNA – Dej Nám Akord

  • Akce již proběhla

  • rohový žluty domeček

Vážení přátelé!
Když před několika lety v našem sborovém domě Betlém poprvé vystoupila skupina DNA – Dej Nám Akord, mnozí z vás mě žádali, abychom tyto skvělé interprety opět pozvali, neboť jejich vystoupení pro vás bylo nádherným zážitkem. S uměleckým vedoucím, panem Václavem Brázdou, jsme se proto dohodli na koncertu nazvaném „Černošské spirituály“. Nikdo z nás netušil, že přijde covid-19 a naše plány vezmou za své.

Jsem proto nesmírně rád, že se nyní podařilo najít vhodný termín, a že vás mohu tímto pozvat na nevšední umělecký zážitek v podobě koncertu s názvem „ČERNOŠSKÉ SPIRITUÁLY“ v podání uvedené akapelové skupiny DNA – Dej Nám Akord, který se uskuteční v pátek dne 30. 9. 2022 v 17:30 ve sborovém domě Betlém, Selská 53, Brno – Maloměřice.

Místa v bohoslužebné síni je možno si rezervovat telefonicky na tel. č. 776 032 149, nebo na e-mailové adrese vem@seznam.cz.

Vstupné je formou dobrovolného daru. Výtěžek koncertu bude věnován na činnost volnočasového klubu pro děti.

Jestliže můžete, pozvěte prosím i své přátele a tuto pozvánku přepošlete svým známým. Náklady na propagaci nám neúměrně vzrostly, stejně tak i poštovné. Proto jsme naneštěstí museli rozsah propagace omezit.

Těším se na setkání s vámi.

Vratislav Jan Marša
farář
předseda výkonné rady
spolek „Verbum et musica“
tel. 776 032 149
www.verbumetmusica.com

Kdy se akce koná

Vstupné

Dobrovolné

Více informací a kontakt

sborový dům Betlém

rohový žluty domeček

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku