Kabinet múz

Kimyan Law (AT)

  • Akce již proběhla

  • Sukova 4
    Brno 60200

Kimyan Law, vlastním jménem Nico Mpunga, se narodil v roce 1994 a své dětství prožil v Rakousku.

Díky svému otci, který pochází z Konga, měl ale už od malička silné spojení se svými africkými kořeny. A jeho hudba je toho tím nejlepší důkazem…

Jen málo ze současných hudebních producentů se může pochlubit tak osobitým zvukem jako Kimyan Law. Výjimečnost jeho hudby tkví v tom, že zvuky veškerých nástrojů, které používá ve svých skladbách, si sám pracně nahrává a připravuje. Výsledkem je unikátní mix Drum&Bassu a Bass music okořeněný tradičními africkými nástroji ale například i smyčcovými a jinými klasickými instrumenty. Když si k tomu přidáte Nicův neuvěřitelný talent pro kompozici a atmosféru, není vlastně až tak s podivem, že jeho dvě alba „Coeur Calme“ a „Zawadi“ byla přivítána s obrovským nadšením a jsou považována za neobyčejné hudební počiny, které do dnešního světa elektronické hudby tak často dominovaného spíše odcizeným a perfekcionistickým zvukovým inženýrstvím přináší oduševnělost a opravdové hudební umění.

Letos v březnu konečně přiveze Kimyan Law své pojetí elektronické hudby do Brna, a to na první edici zbrusu nového hudebního večera Astral, za nímž stojí Soul Ex Machina crew, která už několik let vozí na jih Moravy to nejlepší a nejzajímavější, co nabízí undergroundový Drum&Bass. Kultovní klub Kabinet Múz se svou potemnělou atmosférou a perfektním zvukem představuje ideální prostor pro tento unikátní hudební zážitek.

Více informací

Kdy se akce koná

9. březen 2018 - 21:00

Více informací a kontakt

Sukova 4
Brno 60200

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku