Tenisové kurty BLTC v Parku Lužánky, Lužánecká 7

Killer Queen /UK/ v Brně

  • Akce již proběhla

  • Tenisové kurty BLTC v Parku Lužánky, Lužánecká 7
    Brno

Nejlepší britská Queen show poprvé v ČR!
Do ČR poprvé zavítá projekt Killer Queen z Londýna, který nabídne bezmála dvě hodiny největších hitů od legendárních Queen. V úterý 24.8.2021 potěší fanoušky na brněnských Tenisových kurtech BLTC  v parku Lužánky.
Formace Killer Queen vznikla v červnu 1993 a již během dvou následujících let získala masovou popularitu v domovské Británii. V roce 1999 byla skupina oceněna jako Worldwide Best Tribute Band. V dalších letech dobyli podia po celé Evropě a USA, a to včetně velkých sálů a stadionů, jako např. Ahoy Stadium, Waverly Stadium, Brighton Centre, Red Rocks Arena, Austin City Limits, Nottingham Motorpoint Arena a další.
Rok 2019 byl pro kapelu dosud nejúspěšnějším rokem. Absolvovali beznadějně vyprodané turné napříč USA včetně zastávek v Red Rocks Arena a Austin City Limits. Jejich show v Huntingdon Paramount Theatre se stala Koncertem roku. V listopadu 2019 navštívili v rámci evropského turné také Bratislavu, kde se uskutečnily rovnou dva koncerty.
V diáři pro další roky jim data rychle mizí, v roce 2020 se chystají na devítitýdenní tour po USA, vystoupí na obřích koncertních podiích a festivalech v UK i různě po Evropě. Zpěvák Patrick Myers říká: „V roce 2021 se vrátíme do Red Rocks, budeme tam už počtvrté. Být pravidelným hostem v této hale je pro nás opravdu pocta, a vyprodat ji ještě větší! Na tom podiu vystupovali Beatles, U2, Springsteen nebo Dylan. Má to tam fakt své kouzlo.“
Nenechte si ujít!
Více informací o show https://www.killerqueenonline.com/

Více informací

Kdy se akce koná

24. srpen 2021 - 20:00

Více informací a kontakt

Tenisové kurty BLTC v Parku Lužánky, Lužánecká 7

Tenisové kurty BLTC v Parku Lužánky, Lužánecká 7
Brno

Událost na FB
541240623
info@brnokoncert.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!