Metro Music Bar

Kennedy Administration / Jazz Groove Brno

  • Akce již proběhla

  • Metro Music Bar
    Poštovská 6
    Brno 60200

První brněnský koncert rezidenční kapely Newyorského klubu Groove!

Newyorský soul v kombinaci s funky, groove, jazz a R&B klávesama Ondřeje Pivce, jediného českého držitele Grammy současné doby.

Jejich podiová prezentace je neodolatelná a hlas zpěvačky Kennedy bez přehánění dech beroucí. V jejich repertoáru jsou songy jen těch nejlepších z nejlepších jako Stevie Wonder, Gregory Porter a Andra Day až po Lauryn Hill a mnoho dalších. Vše samozřejmě v jejich originálním pojetí s nezaměnitelným zvukem.

Kennedy, coby frontmanka sestavy, strhne každé publikum a jen velmi těžko se odolává její radosti z hudby a energii, která z ní čiší. Na svém kontě má spolupráci s takovými hvězdami, jako jsou Lalah Hathaway, Christina Aguilera, Kenny Lattimore, Monifah nebo Cheryl Pepsi- Riley.

Ondřeje Pivce netřeba příliš představovat. Hráč na hammondovy varhany, který se proslavil za „velkou louží“ a díky spolupráci s Gregory Porterem je držitelem Grammy, je ozdobou největších talentů současné české hudební scény.

Těšit se ale můžete i na bubeníka Nata Townsleyho, jehož žánrový záběr je skutečně široký. Jeho dokonale přesný a pevný úder můžete slyšet na nahrávkách Stevieho Wondera, Mariah Carey, Nile Rogerse & Chic nebo třeba Jessicy Simpson. Kytarista Vin Landolfi nezůstává se svým dlouhým seznamem spoluprací pozadu, jmenovat můžeme například  Demi Lovato, Fifth Harmony, Zara Larsson, Jason Derulo, Daya, Lil’ Kim i Ricky Martin. Quintet pak doplňuje bassista Chelton Grey, který je vedle aktivního hráče rovněž skladatelem a producentem. Jeho žánrový záběr je široký, podepsal se na repertoáru umělců jako například Michelle Williams, Will.I.AM, Ludacris nebo The Brooklyn Tabernacle Choir, spolupracoval na muzikálu Marley, který se hraje na WestEndu i Broadwayi…

…jednoduše sestava fenomenálních muzikantů, kteří společně přináší publiku nezapomenutelný zážitek a které si nelze nezamilovat. Vášeň prostupující každou melodii, kterou kapela představuje, je okouzlující a slibuje jedinečný zážitek. Těšit se můžete na skladby z jejich nového alba s jednoduchým názvem „Kennedy Administration“, které vydali v září loňského roku.

 

Kdy se akce koná

7. listopad 2018 - 20:00

Více informací a kontakt

Metro Music Bar
Poštovská 6
Brno 60200

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku