Bývalá Káznice na Cejlu

Káznice LIVE: Spálený v mé hlavě

  • Akce již proběhla

  • Online na sociálních sítích Káznice LIVE

Revoluce v obýváku – revoluce v mé hlavě!

Živé přenosy z brněnské Káznice se opět vrací a vy tak budete mít jedinečnou možnost zapojit se do živého vysílání z pohodlí domova. Ve středu 1.12. budeme vysílat divadelní inscenaci Spálený v mé hlavě, během které budete moci rozhodnout, jak se příběh postupně rozvine.

Spálený v mé hlavě je interaktivní komedie pod režijním vedením Roberta Vrby v hlavní roli s Kristýnou Daňhelovou. Inscenace vypráví příběh Jiřiny, které je třicet, pořád dokola poslouchá písničky Petra Spáleného, bydlí se svými rodiči a nemá partnera. To vadí nejen jí, ale i jejímu otci, který se rozhodne sehnat své dceři nápadníky. A aby se alespoň trošku podobali jejímu idolu, všichni musí mít knír! V ulicích zrovna probíhá sametová revoluce, Jiřina však bude muset čelit revoluci přímo doma v obýváku. Dokáže se vzepřít svému otci stejně, jako se bouří lidé v ulicích Brna, kde probíhají demonstrace a generální stávka?

I o tom budou moct spolu s postavami rozhodovat diváci prostřednictvím anket přímo ve vysílání. Vše se odehraje na sociálních sítích Káznice LIVE – po dobu hlasování budou herci improvizovat na místě a po sečtení hlasů pokračovat v diváky vybrané variantě.

Jak se Jiřina rozhodne? Přesuňte se s námi do roku 1989, zapojte se do živého vysílání a pomozte Jiřině vybrat to správné řešení.

Odkaz na stream bude zveřejněn brzy.

Kdy se akce koná

1. prosinec 2021 - 20:00

Více informací a kontakt

Online na sociálních sítích Káznice LIVE

Online na sociálních sítích Káznice LIVE

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku