COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Bývalá Káznice na Cejlu

Káznice LIVE: Roman Blumaier a Saša Stankov – Jukebox /improshow

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Bývalá Káznice na Cejlu
    Bratislavská 68
    Brno 602 00

Roman Blumaier a Saša Stankov se potkali, improvizovali a hráli spolu ještě před nástupem na JAMU. Pak se společně hlásili do Ateliéru klaunské scénické a filmové tvorby k prof. Ctiboru Turbovi. Štěstí jim přálo a byli přijati. Společně s dalšími spolužáky založili po absolutoriu známý brněnský soubor Služebníci lorda Alfreda. Saša a Roman jsou kamarádi, kteří spolu improvizují, hrají a provází se životem už více než patnáct let. Pravidelně se herecky potkávají v inscenaci Improvozovna v Národním divadle Brno. Roman je v NdB v angažmá a vidět ho můžete kromě Improvozovny třeba ve Fassbinderově hře Strach jíst duši nebo v Jiráskově Lucerně. Saša hraje v divadlech různých, ale protože rád léčí smíchem, je taky zdravotním klaunem.

Roman a Saša společně v Káznici LIVE odehrají představení Jukebox, které je jedním z mnoha a zároveň jedním z nejstarších představení Služebníků lorda Alfreda. Jukebox je improvizací na přání a vy tak máte možnost si na jevišti nechat splnit právě ta vaše. Úplně jednoduše je napíšete do komentáře pod stream představení nebo zašlete sms na telefonní číslo, které budou herci říkat v průběhu představení. A pak už jenom sledujete, kam až se dostává fantazie herců inspirovaná vaším tématem.

Káznice LIVE reaguje na aktuální koronavirovou epidemii, která znemožnila řadě tvůrců a umělců přímý kontakt s jejich fanoušky. Živé umění se tak přesouvá na internet a bývalá Káznice je místem, odkud ho lze kvalitně vysílat. Za projektem stojí spolek Tripitaka, Studex.tv, GNOMON Production, Tech-Pro, Michal Gazdag, TIC BRNO, JIC a Kreativní Brno.

Kdy se akce koná

29. duben 2020 - 20:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Bývalá Káznice na Cejlu
Bratislavská 68
Brno 602 00

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku