COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Bývalá Káznice na Cejlu

Káznice LIVE: Moving Spaces (AVA kolektiv, CZ) // stream

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Bývalá Káznice na Cejlu
    Bratislavská 68
    Brno 602 00

AVA kolektiv je kolektiv, který dlouhodobě pořádá dobrodružné hudební „site-specific“ zážitky na neobvyklých lokacích. Hudební projekt Moving Spaces se točí okolo kmenových členů AVA. Co začalo jako kvartet, má dnes podobu otevřenější platformy.

Přístup Moving Spaces vybízí k pohybu posluchače uvnitř prostorového, většinou 4-kanálového zvuku, který mísí terénní nahrávky z celého světa. Výsledný zážitek je vždy utvářen pohybovou interakcí posluchače s ozvučeným, neustále morfujícím prostorem.
Živé improvizace projektu oscilují mezi abstraktní koláží zvukových krajin s niternou, nepolapitelnou rytmikou, koncertem dekonstruované klubové hudby a zvukovou instalací reagující na okolní prostor.

Pro páteční stream Moving Spaces využijí z velké části zvuky posbírané v budově Káznice a obecněji také zvuky odkazující k izolaci a karanténě.

Káznice LIVE reaguje na aktuální koronavirovou epidemii, která znemožnila řadě tvůrců a umělců přímý kontakt s jejich fanoušky. Živé umění se tak přesouvá na internet a bývalá Káznice je místem, odkud ho lze kvalitně vysílat. Za projektem stojí spolek Tripitaka, Studex.tv, GNOMON Production, Tech-Pro, Michal Gazdag, TIC BRNO, JIC a Kreativní Brno.

#kazniceLIVE #kaznicezije #nikamvbrne #budmespolu
www.nikamvbrne.cz
www.kaznicezije.cz

Kdy se akce koná

17. duben 2020 - 20:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Bývalá Káznice na Cejlu
Bratislavská 68
Brno 602 00

Událost na FB
cichonova.m@gmail.com

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku