Bývalá Káznice na Cejlu

Káznice LIVE: Mc Gey / koncert ONLINE

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • ONLINE

Podzimní Káznice LIVE se barví různými žánry, od písničkáře s violoncellem přes bluesovo folkového kytaristu nastal čas na hip hop a rap. A ne ledajaký!

Mc Gey je na scéně zavedené jméno, je členem hiphopového labelu Ty Nikdy a hudbou se potloukal i s partou Actionday Crew. Ale hlavně, jeho texty řežou, v tom nejlepším smyslu slova.

V roce 2010 vydal své první sólové album Turbulence negativních hodnot, která je sbírkou starších nevydaných nahrávek. Od té doby spolupracoval například s Prago Union, DJ Fattem, Katem nebo slovenským Boy Wonderem. S Djem Fattem vytvořili společně album Imaginarium naprosto běžných možností. Minulý rok vydal desku Rλp-life: Epizoda 2, která je pokračováním kritiky oceňovaného alba Rλp-life z roku 2016.

Mc Gey se v životě obrací všestranně, kromě rapu se věnuje i grafickému designu, ilustraci, psaní povídek a básní. Ve čtvrtek vás čeká nářez toho, co Mc Gey dokáže ze slov vykouzlit, to si určitě nenechte ujít!

Káznice LIVE vznikla na jaře letošního roku jako reakce na koronavirovou krizi, která znemožnila řadě tvůrců a umělců přímý kontakt s jejich fanoušky. Živé umění se tak přesunulo na internet a bývalá Káznice se stala místem, odkud bylo možné kvalitně vysílat. Nyní se projekt Káznice LIVE pod hlavičkou Druhá vlna vrací s unikátním divadelním programem, improvizované talkshow a performance. Za projektem stojí Tripitaka a GNOMON Production a uskutečňuje se za podpory TIC Brno

Kdy se akce koná

29. říjen 2020 - 20:00

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!