COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Bývalá Káznice na Cejlu

Káznice LIVE: koncert Karla Heřmana a Ivana Jaška

  • Akce již proběhla

  • Bývalá Káznice na Cejlu
    Bratislavská 68
    Brno 602 00

Živé vysílání pokračuje v neděli 5. dubna ve 20 hodin exklusivní hudební fúzí frontmanů kapel Čankišou a Shivanam Karla Heřmana & Ivana Jaška.

Zpěvák, herec, hudebník, textař skupiny Čankišou, to vše je Karel Heřman. Vystupuje také v seskupení Ukulele Orchestra jako Brno (UOjB), kde funguje jako zpěvák a hráč na tenorové ukulele a foukací harmoniku. Právě tato brněnská hudební formace vydala v roce 2018 nové album Štěglivá moravská písnička. A lidovky hraje – jak jinak – než na ukulele.

Skladatel, zpěvák, kytarista, perkusionista Ivan Jašek v dnešní době vystupuje se svou skupinou Shivanam, s tanečním projektem Shivatrance a jako liveJ I-One. Různorodost jeho hudebních aktivit přináší do jeho produkce stále novou inspiraci, živost a originalitu. Většina skladeb z jeho setů je vlastní produkcí, během živého hraní k nim přidává mnoho dalších zvuků a melodií.

https://www.youtube.com/watch?v=H_oatv8l5t0

Káznice LIVE reaguje na aktuální koronavirovou epidemii, která znemožnila řadě tvůrců a umělců přímý kontakt s jejich fanoušky. Živé umění se tak přesouvá na internet a bývalá Káznice je místem, odkud ho lze kvalitně vysílat. Za projektem stojí spolek Tripitaka, Studex.tv, GNOMON Production, Tech-Pro, Michal Gazdag, TIC BRNO, JIC a Kreativní Brno.

#kazniceLIVE #kaznicezije #nikamvbrne #budmespolu
www.nikamvbrne.cz
www.kaznicezije.cz

Kdy se akce koná

5. duben 2020 - 20:00–21:00

Vstupné

Živé vysílání na facebookové stránce Káznice LIVE

Více informací a kontakt

Bývalá Káznice na Cejlu
Bratislavská 68
Brno 602 00

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku