Online

Káznice LIVE – Irena & Vojtěch Havlovi / koncert

  • Akce již proběhla

Irena & Vojtěch Havlovi u nás představí své nové album Melodies In The Sand! 💽

Album bylo nedávno vydáno v holandském studiu Melody As Truth a dotýká se různých aspektů bohatého hudebního vesmíru tohoto dua, od křehkých tónů klavíru až po hlasité rituální zvuky perkusí a gongu.

Kromě svých vlastních skladeb zahrají Havlovi také písně a hudbu z filmů Křižáček (oceněný Českým lvem za nejlepší hudbu v roce 2017) a Zpráva o záchraně mrtvého.

Manželé Havlovi berou svou uměleckou tvorbu jako poslání a svou hudbu jako dar, kterým předávají mírumilovné duchovní poselství. Jejich hudba v sobě nese nádech poetičnosti a je v ní velmi patrná inspirace neevropskými kulturami. Ve svých kompozicích využívají rozmanitých hudebních nástrojů (violoncello, klavír, viola da gamba, zvony, tibetské mísy aj.)

Káznice LIVE vznikla na jaře minulého roku jako reakce na koronavirovou krizi, která znemožnila řadě tvůrců a umělců přímý kontakt s jejich fanoušky. Živé umění se tehdy přesunulo na internet a bývalá Káznice se stala místem, odkud bylo možné kvalitně vysílat. Na podzim Káznice LIVE fungovala pod hlavičkou Druhá vlna, nyní pokračujeme vlnou Třetí – během jara 2021 vysíláme 1-2 koncerty co 14 dní. Zůstaňte s námi!

Kdy se akce koná

17. březen 2021 - 18:30

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!