COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Bývalá Káznice na Cejlu

Káznice LIVE: Evolet / koncert

  • Akce již proběhla

  • Bývalá Káznice na Cejlu
    Bratislavská 68
    Brno 602 00

Evolet je projekt slovenské písničkářky a textařky Evy Jurčákové. V kapele figuruje i Martin Krajíček na elektrickou kytaru, Ondřej Čech na basu, Jan Orava na bicí a Antonín Koutný na synťáky. Eva Jurčaková má psaní v krvi, věnuje se mu celý život a ve svých silných textech zachycuje intimnost pocitů a myšlenek. Pod názvem Evolet vystupuje s akustikou od roku 2016. O dva roky později začala spolupracovat s producentem Martinem E. Kyšperským, který dal jejím folkovým písním alternativnější zvuk.
Debutové album EVOLET je na světě rok a je na něm slyšet široká paleta nástrojů, od výrazné elektrické kytary, přes zvonkohru až po zvuk náhodně foukajícího větru.

Music Session je společným projektem tří médií sídlících na Masarykově univerzitě – Studex.tv, Radio R a MUNI TV. Přináší rozhovory s hudebníky a na Facebook streamuje jejich živé koncerty. Projekt funguje téměř jeden rok a hostil například oblíbenou kapelu Ghost of You, slovenského producenta Whitheho nebo noise rockové sinks. Doba koronová započala spolupráci mezi studentským hudebním pořadem a projektem Káznice LIVE. Music Session si vzalo pod křídla hudební produkci, aby společně oslavovali bohatou hudební scénu a pomohli umělcům v těžkých časech.

Káznice LIVE reaguje na aktuální koronavirovou epidemii, která znemožnila řadě tvůrců a umělců přímý kontakt s jejich fanoušky. Živé umění se tak přesouvá na internet a bývalá Káznice je místem, odkud ho lze kvalitně vysílat. Za projektem stojí spolek Tripitaka, Studex.tv, GNOMON Production, Tech-Pro, Michal Gazdag, TIC BRNO, JIC a Kreativní Brno.

Kdy se akce koná

28. duben 2020 - 20:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Bývalá Káznice na Cejlu
Bratislavská 68
Brno 602 00

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku