COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Bývalá Káznice na Cejlu

Káznice LIVE: Dan Vertígo s kapelou / koncert

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Bývalá Káznice na Cejlu
    Bratislavská 68
    Brno 602 00

Dan Vertígo – muzikant je s Brnem spjat skrz naskrz. Nejen, že rozezvučil brněnský prostor pouličními koncerty, zakomponoval brněnskou metropoli i do svých textů, například „Na Mendláku paneláky“. Jeho písničkářství nachází poezii ve všedních událostech, které převádí do hudební podoby pomocí folku, popu, rocku i punku. Své potulky hudbou i světem sesbíral v roce 2019 na svém druhém albu #DNVRTG.
Toto album Dan nyní nazkoušel se zkušenými muzikanty: Ondřej Vašata (klávesy), Jan Palán (baskytara) a Matouš Hamerník (bicí). Společně dodávají písničkám často až taneční feeling.

Music Session je společným projektem tří médií sídlících na Masarykově univerzitě – Studex.tv, Radio R a MUNI TV. Přináší rozhovory s hudebníky a na Facebook streamuje jejich živé koncerty. Projekt funguje téměř jeden rok a hostil například oblíbenou kapelu Ghost of You, slovenského producenta Whitheho nebo noise rockové sinks. Doba koronová započala spolupráci mezi studentským hudebním pořadem a projektem Káznice LIVE. Music Session si vzalo pod křídla hudební produkci, aby společně oslavovali bohatou hudební scénu a pomohli umělcům v těžkých časech.

Káznice LIVE reaguje na aktuální koronavirovou epidemii, která znemožnila řadě tvůrců a umělců přímý kontakt s jejich fanoušky. Živé umění se tak přesouvá na internet a bývalá Káznice je místem, odkud ho lze kvalitně vysílat. Za projektem stojí spolek Tripitaka, Studex.tv, GNOMON Production, Tech-Pro, Michal Gazdag, TIC BRNO, JIC a Kreativní Brno.

#kazniceLIVE #kaznicezije #nikamvbrne #budmespolu

Kdy se akce koná

22. duben 2020 - 20:00–21:00

Více informací a kontakt

Bývalá Káznice na Cejlu
Bratislavská 68
Brno 602 00

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku