COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

Metro Music Bar

Kapela DIVY v Metru!

  • Akce již proběhla

  • Metro Music Bar

Koncert kapely DIVY
ArtPop /CZ
Zlín/Brno/Praha

Kapela DIVY spatřila světlo světa na podzim 2018, kdy vyrazila na povrch s novým čtyčpísničkovým EP diskem včetně singlu s klipem k písni Letokruhy.
Hlavní tváří i duší skupiny je herec a zpěvák Tomáš David, který přišel s myšlenkou; chtít podpořit česky zpívající kulturu svými autorskými písněmi. O následující hudební rozvoj jeho lyrických textů už se postaral zbytek této skvělé pětičlenné muzikantské partičky.

Na nejbližší příval úchvatné hudební energie se můžete těšit v brněnském klubu METRO; 18.září 2019!

Hrdinové:
Zpěv : Tomáš David (Golden Delicious, Gentle Irony)
Kytara: Matěj Morávek (Pavol Habera – TEAM, Vlasta Redl, ..)
Klávesy : Jan Laník (Fresh Minute, Slovácké Divadlo)
Bicí : Petr Ptáček (B-side Band, November 2nd, Vlasta Redl, ..)
Basa : Miguel Cervecero (Dundee&Friends)

Singl a klip DIVY – Letokruhy:

Letokruhy (DIVY)

Přátelé, fanoušci, zkrátka všichni naši milí, je to tady! Chceme Vás nalákat na náš první koncert a nebojíme se k tomu použít silné argumenty…Náš první videoklip! Ano ano, je to tak!!! Ten, který jsem natočili díky Vaší obrovské pomoci formou příspěvků na HitHitu. !!!Děkujeme Vám!!!Děkujeme i Kuba Jíra, který klip režíroval a ještě celému našemu fantastickému týmu, ale ten Vám představíme až na křestu… Přijďte si nás poslechnout v Brně 12.12. do ArtBar Druhý Pád. Budeme křtít EP i tento epesní klípek!

Zveřejnil(a) DIVY dne Středa 5. prosince 2018

Kdy se akce koná

18. září 2019 - 20:00

Vstupné

Dospělí150 Kč

Více informací a kontakt