Kam za sportem v Brně?

Urban centrum

Kam za sportem v Brně?

  • Akce již proběhla

  • Urban centrum
    Stará radnice
    Mečová 5
    602 00 Brno

ZAJÍMÁTE SE O SPORT? PAK JE TATO VÝSTAVA PRÁVĚ PRO VÁS!

Výstava Vás seznámí nejen s ukázkami nově chystaných sportovních areálů na území Brna, ale také s plány města, které se týkají budoucnosti brněnského sportu.

Druhá část představí nový brněnský web www.kamzasportemvbrne.cz, který nabízí všechny potřebné informace na jednom místě – přehledně zpracovaný seznam sportovišť a sportovních klubů, akce i aktuality ze sportovního dění ve městě.

Vernisáž výstavy proběhne 11.  dubna 2018 v 17 hodin za účasti 1. náměstka primátora města Brna Petra Hladíka.

Naše město se může pochlubit tím, že významně podporuje sportování svých obyvatel, sportovních klubů na všech úrovních – vrcholové, výkonnostní a rekreační i konání prestižních sportovních akcí na svém území.

V současné době je ve schvalovacím procesu města významný dokument Koncepce sportu 2018 – 2030, do jehož tvorby se zapojilo mnoho subjektů, které mají k brněnskému sportu vztah. Sport má velký význam pro život našeho města. Žije zde mnoho sportovních odborníků, kteří mají zájem posunout úroveň brněnského sportu, a to jak v oblasti budování moderních sportovišť, tak i v oblasti výchovy mladých talentů.

Cílem sportovní budoucnosti Brna je žít ve městě plném sportovně aktivních obyvatel, rekreačních i vrcholových sportovců, kteří mohou trénovat na kvalitních sportovištích a účastnit se významných akcí, jako závodník nebo divák.

Více informací

Kdy se akce koná

12. duben–11. květen 2018

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Mečová 368/5, 602 00 Brno-střed-Brno-město, Česko

778 520 752
urbancentrum@brno.cz