Kabinet múz

Kalle (+acoustic band) / Tábor

  • Akce již proběhla

  • Kabinet múz
    Sukova 4
    Brno 60200

Kalle
Fráze o “kapele, která nepotřebuje představovat” je na místě. S Kalle mají své osobní příběhy stovky posluchačů, vemlouvavá hudba Veroniky a David Zemanových má potenciál promlouvat na každého zvlášť, i když jste zrovna v narvaném klubu. Jsou křehcí, ale dokáží hrát s naprostou autoritativností, hraní ve dvojci obohatili o sporadicky vystupující akustickou sestavu, s níž vydali u Day After i desku. Kalle zažili nebývalý start – a unikátem zůstávají i nyní. Vyhlížíme společné zítřky.

Tábor
Překvapení roku 2020? V sestavě kapely Tábor se potkali hudebnice a hudebníci z tak rozličných projektů, jako jsou neurvalí Vole a vlídní Oswaldovi – a nahráli neobvyklou desku Liebe, která jim zařídila nominaci na Anděla i Vinylu pro nejlepší album. Ceny stranou, Liebe je v prvé řadě originální spojení folku, ambientních abstrací a rockového základu, deska v jádru introvertní, které snad právě proto přičítají mnozí posluchači až očistný náboj. All star sestavu domácí alternativy doplňují David Zeman (Kalle) v roli producenta a František Šec (Or), který se postaral o mastering.

 

Akce je součástí projektu Hudebních cen Vinyla. Projekt Hudebních cen Vinyla se koná za finanční podpory statutárního města Brna, Ministerstva kultury ČR, Státního fondu kultury ČR a hlavního města Prahy.

Kdy se akce koná

Vstupné

Předprodej na goout.cz

Dospělí150 Kč
Dospělí180 Kč
Dospělí210 Kč

Více informací a kontakt

Kabinet múz
Sukova 4
Brno 60200

Událost na FB
pavel@vinyla.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku