ONLINE

Jobspin Virtual Job Fair Czech Republic 2021

  • Akce již proběhla

  • ONLINE

Tři dny plné pracovních příležitostí čeká příznivce veletrhu Jobspin Job Fair, ten se uskuteční dnech 11. – 13. května, tentokrát ve virtuální podobě. Účastníci budou mít možnost se osobně prezentovat a najít si vysněnou práci v mnoha oborech.

Jobspin organizuje prestižní veletrhy pracovních příležitostí pro zahraniční uchazeče o zaměstnání a mezinárodní firmy. Zaměřuje se především na cizince (profesionály v oboru, absolventy nebo studenty), kteří se zajímají o práci v České republice. Díky této příležitosti se mohou spojit s potenciálními zaměstnavateli, dozvědět se zajímavá fakta o aspektech práce v České republice nebo získat cenné rady a pomoc od manažerů a náborářů.

I když jsou tyto časy spojené se situací COVID-19 pro pořádání událostí náročné, existuje zde naštěstí alternativa, která přináší i řadu výhod – virtuální události. Jobspin momentálně přesunul své veletrhy pracovních příležitostí na online platformu, která přináší zaměstnavatelům a účastníkům možnost interakce z bezpečí jejich domova a udržovat tak cenné kontakty i v době, kdy je osobní setkání značně komplikované.

“Během květnového Jobspin Virtual Job Fair Czech Republic 2021 budou mít účastníci možnost zhlédnout prezentaci mezinárodních zaměstnavatelů, zúčastnit se workshopů od profesionálů v oboru a experti na relokaci se podělí s publikem o zajímavé postřehy ze světa víz, trhu práce a podnikání. Celá akce bude probíhat v anglickém jazyce a pro uchazeče o zaměstnání je jako vždy zdarma,”, dodala Kateřina Casadei.

Kdy se akce koná

11.–13. květen 2021 - 10:00–16:30

Vstupné

Pro registraci, navštivte následující odkaz:

Zdarma

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!