Brno

Jobspin Multilingual Job Fair in Brno

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Brno

Den plný pracovních příležitostí čeká příznivce veletrhu Jobspin Job Fair, který se uskuteční 9. října 2021 v tržnici na Zelném trhu od 10 dopoledne do 16:30.

Účastníci budou mít možnost se osobně prezentovat a najít si vysněnou práci v mnoha oborech. Vstup je pro zájemce o práci jako vždy volný.

Jobspin organizuje prestižní veletrhy pracovních příležitostí pro zahraniční uchazeče o zaměstnání a mezinárodní firmy. Zaměřuje se především na cizince (profesionály v oboru, absolventy nebo studenty), kteří se zajímají o práci v České republice. Díky této příležitosti se mohou spojit s potenciálními zaměstnavateli, dozvědět se zajímavá fakta o aspektech práce v České republice nebo získat cenné rady a pomoc od manažerů a náborářů.

„Myslím, že úspěch veletrhů pracovních příležitostí Jobspin Job Fairs tkví v tom, že jsou velmi specifické. Zaměřují se pouze na jednu skupinu – cizince, kteří mluví anglicky a chtějí si najít práci v České republice. Také je pro nás zásadní komunikace a osobní přístup. Díky tomu se návštěvníci, ale i zaměstnavatelé cítí pohodlněji a rádi se k nám vrací,“, uvedla Kateřina Casadei, hlavní organizátorka a majitelka portálu Jobspin.cz.

Kdy se akce koná

Vstupné

Pro registraci, klikněte na: ZJISTĚTE VÍCE

Zdarma

Více informací a kontakt

Brno

Brno

team@jobspin.cz