TyfloCentrum Brno, o. p. s.

Jiskra

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Chaloupkova 3131/7

Připojte se ke společnému objevování tmy! Jiskra je charitativní, fotografická a výtvarná výstava Lukáše Černého, zaměřená na podporu nevidomých. 

Jedná se o maturitní projekt na SŠUM. Akce bude doprovázena tematickým programem v TyfloCentru Brno, o. p. s. (Chaloupkova 7, Brno). Samotný koncept se zabývá studií nicoty, tmy a prázdna. Program výstavy, jež se bude konat 22. 4. 2022, od 17:00, začíná úvodní přednáškou autora, Vodícího psa, z. s., TyfloCentra Brno, o. p. s., a 1. náměstka primátorky statutárního města Brna Mgr. Petra Hladíka. Úvod zakončí meditace s RestartujSe.

Po následné prohlídce vystavovaných fotografií z přírody a města proběhne malba obrazu a degustace vína Stehlík bez zraku. Fotografická série je rozdělena na přírodu a město. Samotná prohlídka umožní vžít se do kůže nevidomého a utvořit si z prostředí vlastní prožitek pomocí audio podkladů a hmatatelných předmětů. Předpokládaný konec akce je v 19:00. Více informací na sociálních sítích projektu Jiskra. Budu se na Vás těšit!
Instagram akce:
@jiskravetme

Kdy se akce koná

22. duben 2022 - 17:00–19:00

Vstupné

Dobrovolné

Více informací a kontakt

TyfloCentrum Brno, o. p. s.

Chaloupkova 3131/7

Událost na FB
cernlucas@gmail.com

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku