Zoner Bobyhall

JIŘÍ PAVLICA 70

  • 20. prosinec 2023

  • 19:00

  • Zoner Bobyhall
    Sportovní 2A
    Brno 602 00

koncertlidová hudba

V tempu a proměnlivosti dnešního světa se v každém z nás, dříve nebo později, ozve bytostná touha hledat a nalézat jistoty – v životě, v umění, v každodennosti… Koncert, na který vás chceme pozvat a který se uskuteční v adventním čase, takovou jistotu nabízí.

 

Jiří Pavlica & Hradišťan

Kantiléna, sbor dětí a mládeže při Filharmonii Brno

sbormistr Michal Jančík

Filharmonie Brno

dirigent Jakub Klecker

Jiří Pavlica a Hradišťan patří neodmyslitelně k naší hudební kultuře už několik desetiletí, vystupují na našich i zahraničních pódiích a jsou vždy zárukou vysoké umělecké kvality, vynalézavé a pestré dramaturgie. Také jejich umění a schopnost vést dialogy s hudebníky různých žánrů a objevování nových světů sobě i posluchačům jsou zcela nezaměnitelné.

V tomto duchu se ponese i společný program s dětským sborem Kantiléna a Filharmonií Brno pod taktovkou dirigenta Jakuba Kleckera. Zazní nejen výběr toho nejlepšího z repertoáru Hradišťanu, ale také premiéry nových skladeb Jiřího Pavlici, jehož tvorba se pohybuje napříč hudebním spektrem – od hudby alternativní (jež velmi často vychází z kořenů moravské hudebnosti) až po soudobou hudbu vážnou. A protože si v průběhu večera připomeneme také jeho životní jubileum, nabízí se příležitost pro překvapení v podobě vystoupení mladého talentovaného hosta, který má k oslavenci velmi blízko.

Více informací

Kdy se akce koná

20. prosinec 2023 - 19:00

Vstupné


Vstupenky ke koupi zde.

Více informací a kontakt

Zoner Bobyhall
Sportovní 2A
Brno 602 00

+420 539 092 811
predprodej@filharmonie-brno.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku