Sibiř-Dukelská 50

Jana Uriel Kratochvílová & Illuminati.ca

  • Akce již proběhla

  • Dukelská tř. 52, 614 00 Brno-sever, Česko

Fanklub Jany Uriel Kratochvílové & Sibiř uvádí:

Jana Uriel Kratochvílová & Illuminati.ca

Vůdčími osobnostmi hudební skupiny Illuminati.ca jsou zpěvačka a textařka Jana Uriel Kratochvílová a bubeník, skladatel Jiří George Hrubeš. Jana přezdívá hudební styl kapely jako „Quantum Rebel Rock“. Recenzenti jej popisují např. jako „zkřížení melodického andělského rocku s anarchickým hard core“. Ke skupině patří i dada duo/trio MetaDance, které vizuálně a pohybově doplňuje show.
Jana Uriel je mnohorozměrná osobnost, vždy originální v pěveckém projevu, textech i v image, a s darem humorní a bystré komunikace s publikem. Na koncerty skupiny chodí v posledních letech hlavně mladší generace, ale i rockoví pamětníci. Pro ty jsou v koncertním repertoáru i písničky jako Publikum tvé jsem já či V stínu kapradiny v rockové podobè… Jinak v playlistu dominují skladby z alb vydaných v posledních 15 letech a zejména aktuální pecky z posledních dvou alb. Přehled o bohaté ediční činnosti této tvořivé skupiny najdete na webstránce:
https://illuminatica.wixsite.com/illuminatica

ROCK & POP Milan Slezák: Kratochvílová je nespoutaný nonkonformní živel, gejzír pozitivní energie, ale i revolucionářský rebel, jenž jako by přišel z jiných dimenzí. A je to znát, ať už zpívá „normální“ melodickou poprockovou písničku, nebo svým vokálem korunuje určitý šamanský rozměr skladby. Vlastně není téměř podstatné jakou písničku Illuminati.ca právě hraje. Vystoupení funguje jako celek, včetně zpěvaččiných promluv, práce s výrazem a hlasovými rejstříky i kreací kostýmovaných tanečníků z MetaDance, ať už znějí novější věci, sólo na bicí Jiřího Hrubeše, nebo dávnější písně v novém převleku…

https://www.facebook.com/events/218724786105436/

Kdy se akce koná

18. září 2020 - 19:00–23:00

Vstupné

Vstupenky v prodeji na místě 270 Kč.

Více informací a kontakt

Sibiř-Dukelská 50

Dukelská tř. 52, 614 00 Brno-sever, Česko

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!