Hrad Špilberk

Jan Blomqvist & Band (DE) na Špilberku

  • Akce již proběhla

  • Hrad Špilberk
    Špilberk 1, Brno

Berlínská open-air party v Brně. Jan Blomqvist vyprodal v únoru Flédu a nyní se vrací se svou show na nádvoří hradu Špiberk.

Navíc s kapelou – bubeníkem Christianem Dammannem a klávesistou Felixem Lehmanem. Support: Bratři.

V unikátním prostoru na nádvoří hradu Špilberk vám Jan Blomqvist & Band předvedou své koncertní techno. Spojení elektro popu, minimal techna a melancholických vokálů slibuje atmosférickou taneční párty.
Support BRATŘI

Jan Blomqvist
Jeden ze současných nejpopulárnějších berlínských producentů Jan Blomqvist si získal pozornost strhujícími živými vystoupeními. Na svých tour objíždí celý svět, od velkých festivalů po malé kluby. Na open-air koncertu na Špilberku kapela představí skladby nejen z oceňovaného alba Remote Control, za jehož úspěchem stojí propracovanost melodických aranží a atmosférické variace techna doprovázené zastřenými zpěvy. Album vyšlo na věhlasném labelu Armada.

Blomqvistovy hudební začátky jsou spojené s kytarou a klasickým rockem. Poté se dostal k technu, které ho dál silně hudebně ovlivňovalo. I s ohledem na své kořeny se německý tvůrce od počátku snaží přenést sílu rockové muziky do elektronického prostředí, což se projevuje například v tom, že na vybraných koncertech prezentuje své skladby s živou kapelou. I proto je považován za jednoho z významných tvůrců instrumentálního techna. „Chci dělat jednoduchou muziku s důrazem na detail,“ uvádí Blomqvist, pro něhož průlom znamenal rok 2011.

 

Více informací

Kdy se akce koná

31. květen 2018 - 20:00

Vstupné

PŘEDPRODEJ:
1. vlna 380 Kč (+ poplatky sítě) – VYPRODÁNO
2. vlna 480 Kč (+ poplatky sítě) – do 31. ledna 2018
3. vlna 580 Kč (+ poplatky sítě)
GOOUT.cz
► smsticket.cz
► INDIES, Poštovská 2
► HOSTEL ELEVEN, Dominikánská 11

Více informací a kontakt

Hrad Špilberk
Špilberk 1, Brno

Událost na FB