Ponava Cafe

Jakub Noha band

  • Akce již proběhla

  • Ponava Cafe
    Lužánecká 3, Brno

Repertoár Nohabandu je téměř zcela autorský a zplodil jsem ho já (Jakub Noha). Žánrově se pohybujeme tak zhruba od dylanovského folku nasáklého blues po rock. Vlivy jdou dále od Beatles přes Neila Younga po Toma Waitse a trochu toho českého koření.

Písničkařím od časných 70-tých let minulého století. Největší rozmach byl v 80-tých letech, kdy jsem jezdil po klubech. Byl jsem pravidelným vystupujícím na příklad na brněnské Křence. Po roce ’89 jsem vydal u brněnské MUA LP „Popelka jde na ples“, pak u FT records „Kde je ten ráj“. Později pak u Indies alba „Tady někde“, „NA PRAHU!“ a „Ryba nebo pták…“. Naposledy vyšlo v roce 2013 album „Poztácené nitě“ u slvenských Pavian records. Indies chystají na letošní podzim komplet 8 CD s raritními a živými nahrávkami od mých dřevních dob po současnost. Rád bych na jaře vydal další album s novými písničkami, dávám dohromady repertoár.

 

S největší pravděpodobností budeme hrát ve třech (bubeník Vojta Noha zatím neví, bude-li se moci uvolnit ze zaměstnání):
Petr Bublák Bubák – elektrická kytara,
Marek Štulír – baskytara,
Jakub Noha – elektroakustická/elektrická kytara.

Více informací

Kdy se akce koná

29. listopad 2017 - 19:00

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku