Vašulka Kitchen Brno

Jak se dostat do povědomí hudebních vydavatelství? Přednáška Erika Kolbenheyera

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Budova Domu Umění města Brna

Pro elektronické hudebníky*ice může být náročné orientovat se v hudebním průmyslu a dostat se do povědomí vydavatelství, promotérů*ek a posluchačů*ek, proto je zásadní pochopit význam zdravé self-promotion a autentického self-brandingu.

Na tipy a triky, jak se do povědomí dostat během přednášky upozorní Erik Kolbenheyer z budapešťského vydavatelství EXILES. V rámci přednášky se bude také možné zeptat na doporučení, co dělat se svými vlastními profily na sociálních sítích, a jak je vylepšit pro zvýšení dosahu v hudebních kruzích.

Erik Kolbenheyer je mediální pracovník, kurátor elektronické hudby, specialista na komunikaci a také zakladatel a A&R manažer budapešťského experimentálního vydavatelství EXILES, vzniklého v roce 2016, které se zaměřuje na umělce ze střední a východní Evropy. https://exiles-electronics.bandcamp.com/ Mnohé jím vydávané nahrávky jsou dělány pro benefiční účely (např. pro NANE, Food Not Bombs, The City is For All). Kromě práce na vlastním labelu působí také jako člen poroty talentové soutěže pořádané Telekom Electronic Beats a kurátor v Domě maďarské hudby.

Přednáška se koná za finanční podpory Evropské unie.

Názory vyjádřené během přednášky nemají být v žádném případě považovány za oficiální stanoviska Evropské unie.
Přednáška se bude konat ve Vašulka Kitchen Brno.

Kdy se akce koná

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Vašulka Kitchen Brno

Budova Domu Umění města Brna

Událost na FB
info@vasulkakitchen.org

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku