Divadlo Polárka

Jak jsem plul ke královně Severu

  • Akce již proběhla

  • Divadlo Polárka
    Tučkova 922/34
    Brno 60200

Chtěl bych k Vánocům spoustu dárků, spoustu dobrého jídla a hlavně klid. Svět, kde nic není problém a všeho mám dosyta. A nebo…?

Představení na pomezí divadla a dobrodružné bojovky, která povede přes cukroví a vánoční hostinu až k otázce, co si skutečně přejete od života.

Co si skutečně přejete od života? Mít svoje nebe tak blízko, že už po něm nemusíte toužit? Nebo jít tou složitější, ale dobrodružnější cestou plnou ledových ker, rozbouřených moří, obrů, dcer Slunce, mečů sněhu a poslů polární záře? Cestou, která vede až ke královně Severu. Ta vám možná nedá všechno, ale mohla by vám dát klíč, jak jít takovou cestou dál a nebát se bojovat.

Interaktivní divadelní zážitek, v němž děti společně s herci ovlivňují a rozvádějí příběh na motivy severské pohádky Kárlise Skalbeho.

 

Pro diváky 5+

Divadlo Polárka
Délka představení: 60 minut bez přestávky

Milí diváci,

po dvou letech se k nám vrací vánoční “divadelní bojovka” Jak jsem plul za královnou Severu. Vzhledem k současné situaci to má ale háček. Představení je interaktivní, diváci jsou si s herci na dosah ruky, hrají spolu a celý příběh společně vytváří. Nic z toho není zakázané, nicméně abychom se mohli vydat na plavbu za královnou Severu bez obav, zavádíme NAD RÁMEC VLÁDNÍCH OPATŘENÍ i své vlastní:

Budeme od VŠECH  DIVÁKŮ, VČETNĚ DĚTÍ, požadovat ještě TEST. Buď PCR test starý nejvýše 72 hodin, nebo samotest, který si můžete před představením zakoupit na pokladně divadla za 40 kč a před začátkem se přímo v divadle otestovat. V takovém případě vás poprosíme o včasný příchod (minimálně 30 minut předem), ať nevyplouváme se zpožděním.

Děkujeme vám moc za pochopení, těšíme se a doufáme že to všechno přestojíme ve zdraví.

 

Více informací

Kdy se akce koná

Vstupné

Dospělí 120 kč
Děti 100 kč

Více informací a kontakt

Divadlo Polárka
Tučkova 922/34
Brno 60200

Natálie Pelcová
770632353
pelcova@divadlopolarka.cz