hudební klub Stará Pekárna

Irshay

  • Akce již proběhla

  • Klub je otevřen od 18:00, koncert začíná v 20:00. Akce je na stránkách klubu prezentována jako soukromá akce, nenechte se tím odradit. Jste vítáni. Uslyšíte písničky se skvělou hudbou a originálními texty.

Rocková kapela z Brna, která vznikla zjara roku 2018 kolem autorské dvojice Walter – Studený.

Vznik byl netradiční tím, že nejdřív vzniklo album Sběrná surovina, na které jsme si přizvali skvělé zkušené hudebníky: na bicí Jiřího Skulu (Bixley), na baskytaru Zdeňka Páviše (Promile), na klávesy Milana Nytru (Buty) a Radka Masaříka (toho času hraje v Německu), vokálně vypomohla Iva Nováková a na saxofon Jan Klimeš (oba Slavia klub).

Vzniklo rockové album s nosnými melodiemi a osobitými texty. Na jaře 2019 proběhl křest alba v brněnském klubu M13. Nyní můžete znovu kapelu slyšet v klubu Stará Pekárna, Štefánikova 8, 602 00 Brno. Na koncertě uslyšíte Jakuba Studeného – sólo kytara, Jaromíra Waltera – kytara a zpěv, Milana Nytru – klávesy, Jiřího Skulu – bicí, Jakuba Hurycha – basová kytara, Ivanu Novákovou – vokály. Na koncertě uslyšíte nejen melodie a texty z vydaného alba, ale i novinky.

Kdy se akce koná

6. červen 2019 - 20:00–22:00

Vstupné

Dobrovolné

Více informací a kontakt

hudební klub Stará Pekárna

Klub je otevřen od 18:00, koncert začíná v 20:00. Akce je na stránkách klubu prezentována jako soukromá akce, nenechte se tím odradit. Jste vítáni. Uslyšíte písničky se skvělou hudbou a originálními texty.

Událost na FB
unifest@seznam.cz