RESTAURACE ZLATÁ LOĎ MUSIC BAR

IRNIS

  • Akce již proběhla

  • PODPALUBÍ ZLATÉ LODĚ

V MUSIC BARU RESTAURACE ZLATÁ LOĎ, VYSTOUPÍ POPROCKOVÁ KAPELA IRNIS.
Kapela IRNIS byla založena začátkem roku 2012 ve Valticích, ale všichni členové sbírali zkušenosti v různých projektech léta předtím.

Sen založit kapelu v tomto složení však vznikl už v dětských letech, dokonce jméno IRNIS členové vymysleli, ještě když neuměli vůbec na nic hrát.

Úspěch na prvních koncertech v létě 2012 všechny motivoval pracovat na sobě. Rozhodli nahrát demo a vlastníma rukama stvořit videoklip k písní \“Nedívej se z5\“, který byl na serveru i-klik.cz zařazen mezi 10 nejlepších českých videoklipů za léto 2012. Také singl Alibi byla nasazen do hitparády Česká desítka na rádiu RockZone, kde během šesti týdnů zasáhl i první příčku.

Další singl nese jméno Originál, byl k němu natočen klip v ulicích Londýna, kde kolemjdoucí z různých etnik ukazují na kameru ceduli s nápisem \“jsem originál\“ ve svém rodném jazyce. Klip je nasazen na TV Óčko, kde kapela byla také jako host v pořadu Mixxxer.

Následoval neméně úspěšný singl \“Nad Zemí\“, který získal první místo hitparádě Wishlist na českém MTV. Ve stejné době Irnis podepsali smlouvu s pražskou agenturou Alfedus, která se nyní stará kapele o management a distribuci debutového alba, které bylo pokřtěno v listopadu 2013 zpěvákem Michalem Hrůzou.

Kdy se akce koná

25. listopad 2021 - 19:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

RESTAURACE ZLATÁ LOĎ MUSIC BAR

PODPALUBÍ ZLATÉ LODĚ

Událost na FB
zlatalod@tripoli.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku