Mersey Music Club

Hudba Praha band – 25. narozeniny Mersey

  • Akce již proběhla

  • Mersey Music Club
    Minská 15
    Brno 61600

Klub Mersey slaví neuvěřitelných 25 let na scéně! Nejdéle fungujícímu klubu v Brně přijede poblahopřát legendární česká kapela Hudba Praha band.

Od svého založení je klub Mersey jedním z nejvýraznějších míst na brněnské kulturní mapě. Vedle řady hvězd a legend, které zde za čtvrt století vystoupily, klub nezapomínal dávat prostor mladým a začínajícím hudebníkům.

Hudba Praha Band je následníkem v totalitě zakazované kapely Jasná Páka. Její členové se rozešli s kytaristou a zpěvákem Michalem Ambrožem. Vladimír Zatloukal (kytara, zpěv) spolu s basistou Jiřím Jelínkem oslovili bývalé členy Hudby Praha – Ludvíka Emana Kandla (který donedávna hrál s Plastiky), zpěváka a kytaristu Bohumila Zatloukala (který odešel od Luboše Pospíšila) a zpěvačku Jamajku Koblicovou, aby společně založili novou kapelu, která bude pokračovat jako Hudba Praha band. Přidali se zpěvák a kytarista Zdeněk Hnyk (rozhlasový DJ a spíkr pražského Radia 1), saxofonista Jakub Douda a zpěvačka Lucie Lú Jandová. V tomto složení kapela během dvou let úspěšně odehrála přes 60 koncertů. Předchozí turné mělo název V pivu je totiž bůh…, současné se jmenuje Tak spolu jdem…. Na repertoáru jsou mimo jiné: Paralet, Ryba Badys, Špinavý záda, Pal vocuď, Cizej chlap, Holka Tonka, To tak, Marihuana, Máma táta, Můry, Lunapark, Zákon o zachování energie, Nech toho, Čau amore… Hudba Praha oslovuje fanoušky napříč generacemi.

Kdy se akce koná

19. říjen 2018 - 19:00

Více informací a kontakt

Mersey Music Club
Minská 15
Brno 61600

Událost na FB
541240623
katkamersey@volny.cz