Fléda

Hrnem Brnem: Ventolin, Mayen, Fred Madison, TOMINO & MYSLIVEC

  • Akce již proběhla

  • Fléda
    Štefánikova 95/24
    Brno 60200

Na největší klubovou noc v Brně jsme pro vás připravili parádní line-up! • Ventolin • Fred Medison • Mayen • TOMINO & MYSLIVEC

 

VENTOLIN

Ventolin (David Doubek). Producent, hudebník a performer. Ventolin je především živý upbeatový elektronický projekt (Live PA), kombinující prvky elektra, raného acid house, punku a techna. Ventolin používá různé krabičky, efekty a živě s nimi vytváří svou hudbu. Tato performance klade důraz na energii a úspěšně překonává odtažitost, kterou každá elektronická liveshow bojuje. Ventolin také pracuje s vizuální stránkou, využívá světla a video, spolupracuje s vizuálními umělci Janem Košátkem (BabyPy) a Jiří Havlíčkem (Černé eso).

FRED MADISON

Původně čtyřčlenná kapela byla založena roku 2014 ve Valašském Meziříčí Miroslavem Šulákem. V kapele působili zkušení muzikanti z kapely Wotienke. Díky pořadu Startér Rádia Wave se kapela měla možnost ukázat a zahrála si na např. United Islands of Prague, kde zaznamenala velký uspěch. V roce 2016 vydali debutové album Feelings. Zahráli si také jako předkapela Tata bojs v rámci jejich A/B tour. V roce 2017 se frontman odstěhoval do Brna a kapela nějaký čas vystupovala v duu ve složení Miroslav Šulák (zpěv, kytara, klávesy, PC) a Martin Janírek (basa) jako electro-popové duo. Vrátila se tak k původní myšlence hrát více elektronickou a taneční muziku, jež znázorňuje hluboké niterní pocity, lásku i úzkost zároveň. V červnu 2017 vyhrál Fred Madison soutěž “REC.stage” v rámci projektu Čistý festival – byl vybrán z tisícovky kapel a zahrál si tak na festivalech Rock for People, Sweetsen fest a Colours of Ostrava. Na podzim 2017 se ke kapele připojuje bubeník Adam Koš (mj. No Distance Paradise), což je příslib ještě tanečnějšího živého projevu. Kapela nyní připravuje nové EP a videoklip.

MAYEN

Mayen je pražská kapela hrající kytarový pop. Vznikla jako sólový bedroom projekt frontmana Lukáše Vydry, který v roce 2013 vydal své první EP Wonder Years. Postupem času se Mayen rozrostl v plnohodnotnou pětičlennou kapelu. V roce 2015 vydali oceňované EP Elegy. Od té doby se usihe Drums či Glass Animals a nespočet dalších koncertů v Česku i na Slovensku. Mezitím společně pracovali na svém debutovém albu So Far So Good, jež odráží posun od jednočlenného projektu ke společné tvorbě, kterým kapela během posledních let prošla. I tak nové písničky zůstávají věrné nostalgické náladě, melodickým kytarám, zasněnému zpěvu a autentické výpovědi o hledání štěstí ve spleti ulic a mezilidských vztahů.

TOMINO & MYSLIVEC 

Tomáš Kelar & Prokop Holoubek, členové Midi Lidi.lovně věnují koncertování – mají za sebou úspěšné turné s Midi Lidi, předskakování kapelám jako T

Více informací

Kdy se akce koná

29. březen 2018 - 20:00

Vstupné

Vstup jen na místě 100 Kč.

Dospělí100 Kč

Více informací a kontakt

Fléda
Štefánikova 95/24
Brno 60200

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku