Buranteatr

Homo eroticus aneb Láska v době těla /Erotická balada/

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Kounicova 686/22
    Brno 60200

„Křičela jsem, ať si mě vezme, ať mi dá víc, udělá mě, udělá něco, cokoli. Víc. Prosím, Hned. Řvala jsem: Dělej, ty píčo, copak kurva nevíš, jak se šuká?, ale hlavou mi běžela myšlenka: Zařiď, ať chci, abys mě miloval.“

Čtyři lidé. Čtyři příběhy. Různé životy. Různé touhy. Nezáleží na tom, co pícháte. Hlavně že pícháte. Autorská inscenace o sexu a intimitě, o bezejmenných tvářích a dočasném nasycení, o člověku v zajetí prázdna. Šukání? Milování? Láska? Samota? Strach? Sebedestrukce? Souboj slin. Groteskní vzdychání. Napnuté vnitřnosti. Ticho.

Miluju moc, kterou má moje píča.

“Žijeme v ženském světě. Muži z něj utíkají před obrazovku počítače, kde sedí s měkkými rysy ve tváři a s rukou, ve které jsou zvyklí držet místo kyje akorát tak myš, a dívají se na gigantickou postavu archetypálně svalnatého hrdiny s paprskometem v ruce.“

Ve scénáři jsou užity citace z následujících děl: Lydia Lunch – Paradoxia, překlad Kamila Lederová, Lydia Lunch – Budu dělat za drogy, překlad Pavel Klempera, Carlos Fuentes – Diana, osamělá lovkyně, překlad Martina Hulešová, Pedro Almodóvar – Patti Diphusa, Venuše záchodků, překlad Anežka Charvátová, Stanislav Komárek – Muž jako evoluční inovace?, Sarah Kane – Psychóza ve 4.48, překlad Jitka Sloupová, Dorota Maslowska – Dva ubohý Rumuni, co mluvěj polsky, překlad Barbora Gregorová, Jiří Dědeček – Slizské písně.

Nenávidím mechanický, průmyslový, instrumentální sex s cizími ženami, ke kterým necítím dokonce ani opovržení, snad jen rozpačitou propast a prázdno, cizí tělo pod rukama, které by stejně dobře mohlo být tělem zvířete, cizí tělo bez tváře… Už je po všem, ležíme, sliny a sperma usychají a tvůj dech je jako projíždějící auta, jako houkající sirény.

Upozornění: Inscenace je přístupná od 18 let.

Inscenace vznikla za finanční podpory Nadace Život umělce.

Sponzory inscenace jsou firmy Music City, Divon.cz a Kytary.cz.

Kdy se akce koná

12. březen 2019 - 19:30

Vstupné

Dospělí250 Kč
Studenti200 Kč
Studenti200 Kč

Více informací a kontakt

Kounicova 686/22
Brno 60200

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku