Aqualand Moravia

Hollywoodská noc plná saunových ceremoniálů

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Aqualand Moravia
    Pasohlávky 110, 691 22

Saunové ceremoniály jsou u Čechů stále populárnější. Příznivci této netradiční show si ji nyní mohou vychutnávat celou noc.

Aqualand Moravia totiž v noci z 6. na 7. dubna hostí již druhou Noc saunových ceremoniálů. Zkušení saunoví mistři z celé České republiky i ze Slovenska zavedou návštěvníky do světa hollywoodských filmových hitů a hudebních hvězd. Kromě deseti tematických ceremoniálů je připraven také program v aroma a solných lázních.

 

Druhý ročník unikátní Noci saunových ceremoniálů v Aqualandu Moravia se ponese v duchu filmových trháků a hudebních osobností. Díky zkušeným saunérům, hudbě a speciálním vůním mohou návštěvníci zavítat do starobylého Egypta, do pohádky, světoznámé školy čar a kouzel, ale i akčního filmu. Některé ceremoniály je zase zavedou na koncerty známých hudebních hvězd.

Brány Aqualandu Moravia se všem milovníkům saunování výjimečně otevřou v pátek 6. dubna ve 20:30. Samotný program poté potrvá od 21 hodin až do druhé hodiny ranní. Vstupenky je možné zakoupit na recepci wellness centra Forum Romanum nebo výhodněji na e-shopu. V ceně vstupenky je zahrnut uvítací drink, drobné občerstvení a samozřejmě vše, co je k saunování potřeba. Pro maximální pohodlí návštěvníků je ale počet vstupenek omezen.
Kromě programu ve finské sauně mohou zájemci navštívit také místní aroma lázeň, kde si dopřejí blahodárnou pleťovou masku nebo peeling. Peelingy s vůní čokolády, medu či kokosu jsou připraveny též v solné lázni. Po celou dobu je všem přítomným k dispozici i rozsáhlý wellness komplex Forum Romanum, kde je možné využít 24 saun a procedur, i venkovní bazén Pálava Pool s teplotou až 36 stupňů Celsia a jedinečným nočním výhledem na Pálavu. Po náročné noci plné saunování pak mohou návštěvníci využít ubytování v přilehlém hotelu Aqualand Inn, se dočkají potřebného odpočinku i zážitkové snídaně.

Více informací

Kdy se akce koná

6.–7. duben 2018 - 21:00–02:00

Vstupné

Dospělí499 Kč

Více informací a kontakt

Pasohlávky 110, 691 22

info@aqualand-moravia.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku