COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Kabinet múz

Hm / Solárium

  • Akce již proběhla

  • Kabinet múz
    Sukova 4
    Brno 60200

Skupina Hm……
„Možná jsem prostě jenom naivní snílek,“ zpívají popfolkoví Hm… ve své písničce V myčce, která dokonale vystihuje dobrosrdečnou upejpavost pražské čtveřice. Ta vznikla už v první polovině 90. let a loni vydala optimistickou nahrávku s příhodným jménem Nevadí. Vší laskavosti navzdory však Hm… vytváří uvěřitelný doprovod unikavé dospělosti a dokážou jít i pro ostré slovo – vždy ale s dobrým úmyslem. Kdyby se vyhlášená kanadská slušnost převtělila do kapely, hrála by jako nezbední konzervatoristé z Hm….

Solárium
Z ložnice Ondřeje Kyase do srdcí posluchačů. Tvůrčí záhony brněnských Květů plodí v posledních letech jednu radost za druhou – ze semínka projektu YM, který dal vzniknout sólovým nahrávkám Marta E. Kyšperského a Aleše Pilgra, vzešlo loni na podzim i Solárium. Na rozdíl od zbylých dvou nahrávek zde prakticky nehostují spoluhráči z Květů a před posluchači rozkvétá intimní, introvertní pop, jehož autor čerpá rovnou měrou z folku i elektroniky, indie kytar i synťáků. Jako kdybyste místo šňupání Čar života začali inhalovat heřmánkový čaj.

Akce je součástí Průběžného festivalu Vinyla.

Projekt Hudebních cen Vinyla 2020 se koná za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, statutárního města Brna, hlavního města Prahy a Státního fondu kultury ČR.

Kdy se akce koná

30. září 2020 - 20:00–23:30

Vstupné

Předprodej skrze Goout od 150 Kč, na místě 190 Kč

Dospělí150 Kč

Více informací a kontakt

Kabinet múz
Sukova 4
Brno 60200

Událost na FB
pavel@vinyla.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku