HC Kometa Brno - HK Soči

DRFG Arena Brno

HC Kometa Brno – HK Soči

  • Akce již proběhla

  • Křídlovická 911/34
    Brno

Přátelský zápas s týmem KHL HK Soči.

Fanoušci hokeje v těchto dnech bedlivě sledují olympijský turnaj, ti brněnští ale mají možnost zpestřit si extraligovou přestávku také nevšedním přátelským zápasem. Brněnskou Kometu čeká v úterý 20. února konfrontace s jistým účastníkem play-off KHL HK Soči. Duel mezi pátým týmem české nejvyšší soutěže a šestým celkem Západní konference nadnárodní ligy startuje v brněnské DRFG Areně od 18:00.

HK Soči patří mezi nejmladší ruské kluby, vznikl v roce 2014 těsně po Zimních olympijských hrách, které se právě v ruském přístavním městě toho roku uskutečnily. Jedním z důvodů pro založení klubu bylo uplatnění tamější moderní Bolšoj Areny, která má kapacitu 12 tisíc diváků, i po skončení olympijských her. Leopardi se od premiérové sezóny zařadili mezi úspěšnější celky nadnárodní soutěže. Jak v prvním, tak ve druhém ročníku postoupili do play-off. V minulé sezóně jim vyřazovací boje sice unikly, letos se v dějišti zimní olympiády hrát znovu budou. Soči má dvě kola před koncem dlouhodobé části dostatečný náskok na osmé Dinamo Moskva.

Soči přijede do Brna bez třech hráčů základní sestavy, kteří momentálně bojují na zimní olympiádě v jižní Koreji. Reprezentační povinnosti si plní i český zadák Adam Polášek, jenž do klubu z přímořského letoviska přestoupil v průběhu sezony z mrazivého Novosibirsku. Kanadský dres obléká pod pěti kruhy centr Eric O´Dell, americký zase obránce Jonathon Blum.

Kdy se akce koná

20. únor 2018 - 18:00

Vstupné

Stání 70 Kč

Tribuna 100 Kč

Více informací a kontakt

Křídlovická 911/34, Brno-střed-Staré Brno, Česko

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku