Zelný trh

Happy Sandals workshop výroby barefoot sandálů v Tržnici Brno

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Tržnice Brno, 4. patro

Hledáte pro sebe obuv, která nebude nohy svazovat a dále deformovat? Věděli jste, že si takovou obuv můžete vyrobit sami, na míru a vlastníma rukama?

Přijďte se to naučit na Happy Sandals workshop a v létě se můžete procházet s lehkýma nohama. V barefoot sandálech budou vaše nohy šťastné. Vaše chůze bude opět zdravá.

V rámci workshopu
❋ se naučíte výrobní know-how
❋ vyberete si tkaničky z 21 barev
❋ vyrobíte si vlastní pár sandálů na míru
❋ získáte přístup do členské sekce s video návody na uvazování tkaniček

Více informací o workshopu zde

Více informací o workshopu zde: https://happysandals.cz/kalendar-akci/skupinovy-workshop-trznice-brno/

P Ř I H L A Š O V Á N Í
Na akci je nutné se předem přihlásit zde:
https://happysandals.cz/kalendar-akci/skupinovy-workshop-trznice-brno/prihlaska-brno/

C E N A
750 Kč / osoba
550 Kč / dítě do 12 let

L E K T O Ř I
Pavel Dvořáček a Renata Nimmrichterová I www.happysandals.cz

M Í S T O
Tržnice Brno | Zelný trh 14-16 I Brno I 4. patro

Jaké jsou „bosonohé“ sandály pro vaše nohy?
Barefoot sandály mají tenkou pružnou podrážku a jednoduchý úvaz. Ty dávají nohám volnost pohybovat se přirozeně tak, jak jsou k tomu stvořeny. Přes tenkou podrážku cítíte kvalitu terénu.

Jak může přispět tlak na chodidla k lepšímu zdraví?
Chodidla jsou díky obrovskému množství nervových receptorů velmi citlivá na tlak a dotek. Reflexní zóny na chodidlech se podle zkušeností odborníků reflexní terapie a čínské medicíny vztahují k jednotlivým orgánům. Praxe s klienty ukazuje, že tlaková masáž těchto míst pozitivně ovlivňuje funkci všech orgánů. Zdá se, že tajemství tohoto mechanizmu spočívá právě ve stimulaci příslušných řídících center v mozku přes chodidlo.

Může chůze naboso pomoci od bolesti zad?
Už od prvních kroků v nových barefoot sandálech si účastníci workshopu pochvalují příznivé změny v pohybu. Odcházejí například bolesti zad či kolen při chůzi. Celý pohybový aparát vašeho těla se vděčně a rád přizpůsobuje a navrací ke svému původnímu fyziologickému nastavení.

Bosá chůze stimuluje mozek.
Váš mozek dostává bohatý přísun impulzů a signálů, díky tomu se rozvíjí a vytváří nová synaptická spojení. Procházka tak můžete pomoci odblokovat mysl. Možná díky tomu vyřešíte dosud zapeklité pracovní úkoly.

Barefoot sandály chrání vaše chodidlo.
Při chůzi po městě číhá na chodnících spousta nástrah v podobě střepů či různých typů znečištění. Díky tenké podrážce bosonohých sandálů si můžete zdravější chůze užívat i ve městě. A přitom je díky odolné podrážce vaše noha lépe chráněna proti nečistotám a zraněním. Přesto je vždy lepší se nástrahám preventivně vyhnout.

Vaše nohy dostanou péči, kterou si zaslouží.
Workshop je vedený s ohledem na celou skupinu. Délka workshopu je podle počtu účastníků až 3 hodiny. Každému z účastníků se podle potřeby věnujeme individuálně. Naším cílem je pomoci vám správně o své nohy pečovat.

Vaše nohy si to užijí.
Bosonohé sandály si můžete obout na pláž, do města i do hor. Můžete v nich vyrazit na procházku i na nákup. Nebo se jít proběhnout. A věděli jste, že se v nich běhají i ultramaratony?

Více informací

Kdy se akce koná

30. květen 2019 - 16:30–19:30

Čtvrtek 30.května 2019.

Vstupné

Děti do věku 12 let 550 Kč.

Dospělí750 Kč

Více informací a kontakt

Tržnice Brno, 4. patro

info@happysandals.cz