Aqualand Moravia

Halloweenská jízda v Aqualandu Moravia!

  • Akce již proběhla

  • Aqualand Moravia
    Pasohlávky č. ev. 110

Konec října patří již tradičně prázdninám a také oslavám Haloweenu. Obojí si na maximum užijete při návštěvě Aqualandu Moravia. Halloweenské oslavy tu potrvají od 26. října až do 1.listopadu.

Každý den jsou v prostorách aquaparku připraveny zajímavé aktivity pro všechny věkové kategorie.

Ať už se tak těšíte na setkání s kostlivcem, zábavné animační programy nebo tvoření, v Aqualandu Moravia si přijdete na své.

 

Prostory nejmodernějšího aquaparku v České republice se během podzimních prázdnin promění v magické a strašidelné místo, kde si ty pravé oslavy Halloweenu užijí děti i dospělí. Už u vstupu návštěvníky uvítá kostlivec a další nadpřirozené bytosti. Po celý den je pak připraven tematický program. „Zájemci se mohou těšit například na závod strašidel, výrobu čarodějnických klobouků, soutěž v lovení jablek nebo rodinnou soutěž ve vykrajování dýní,“ přiblížila speciální halloweenský program Blanka Marková z Aqualandu Moravia. Každý den se navíc budou o zábavu starat zkušení animátoři, kteří si pro malé i velké připravili tematické tance a cvičení ve vodě.

Kromě speciálního programu si samozřejmě i během podzimních prázdnin můžete užít zábavu na tobogánech a vodních atrakcích, odpočinout si ve vířivce nebo se prohřát v saunovém světe centra Forum Romanum Wellness. V případě, že si chcete užít krásy Jižní Moravy naplno a pobyt v Aqulandu si protáhnout, k dispozici vám je přilehlý hotel Aqualand Inn, který vám nabídne potřebný komfort i dech beroucí výhled na Pálavu.

Vstupenky na halloweenskou prázdninovou jízdu si navíc můžete výhodně zajistit už nyní. Na eshopu Aqualandu Moravia získáte celodenní vstupenku za cenu 3 hodinového vstupného při nákupu na pokladně. „První listopadovou středu navíc mohou všichni studenti využít Happy days akce, kdy pořídí celodenní vstupné za 249 korun a vstupenku včetně návštěvy saunového světa za 349 korun,“ dodává Marková.

Více informací

Kdy se akce koná

26. říjen–1. listopad 2017

Více informací a kontakt