Gym&Joy

Gym&Joy&Help! vol. 5

  • Akce již proběhla

  • Gym&Joy

A je to tu zase:) Už po 5té bychom rádi pomáhali. Tentokrát jsme si vybrali seniory a Spolek Hurá na Výlet, kteří posílají babičky a dědečky na výlety:)

Budeme cvičit a vybírat peníze, jíst a radovat se. Všechno, co vybereme poputuje dál:)

Charitativní fitness večůrek v GYMu ❤️

Proto si zapište pátek 22.11.do svých diářů a namažte si pod koleny, bude to velký!

Koho že to budeme podporovat?

Spolek Hurá na Výlet! je nezisková organizace, která vznikla v roce 2014 a od roku 2015 realizuje volnočasové aktivity pro seniory 65let+ a osoby ZTP – výlety a kulturní akce spojené s informačně osvětovou činností.
Výlety respektují možnosti, omezení a specifické potřeby těchto osob. Proto jsou koncipovány jako jednodenní, snadno zvládnutelné, bezpečné, finančně dostupné a přitom zajímavé.
Výlety jsou zajišťovány vždy se zdravotnickým dohledem, osobní asistencí, průvodcem a s živým hudebním doprovodem. Vše organizuje kolektiv mladých lidí, a to způsobem a za cenu dostupnou seniorům a osobám ZTP.

Každý senior či osoba se ZTP za výlet zaplatí symbolickou částkou 100 Kč. Skutečně průměrné náklady na osobu jsou cca 800 Kč / výlet. Zbylé náklady hradí spolek a prostředky vyhledává z veřejných i firemních zdrojů, grantů a nadací.

Motivem pro činnost spolku je snaha o zlepšení kvality života osob starších 65 let a osob se ZTP. Jedním z dalších motivů pro vznik spolku Hurá na Výlet bylo i zjištění značné míry zneužívání seniorů na předváděcích akcích. Patronkou spolku se proto stala režisérka Silvie Dymáková, autorka dokumentu „Šmejdi“, který zachycuje podvodné praktiky obchodníků.

Jak to bude celé probíhat?

Čeká Tě 5 nabitých lekcí po 45 minutách, tví oblíbení instruktoři, občerstvení, víno..můžeš se zúčastnit jedné lekce nebo třeba více, ale rezervace bude potřeba 🙂

16:15-17:00 Funkční trénink Denča
16:45-17:30 Intervalový trénink s Nici
17:15-18:00 KT Kačí
18:15-19:00 Jumping se Zuzka K.
19:15-20:00 Jóga s Veru K.

Jakou formou můžeš pomoci?

Gym i instruktoři tohle samozřejmě budou dělat bez nároku na odměnu, vstupné i cena za občerstvení bude dobrovolné a celý výtěžek půjde do Spolku Hurá na výlet. Kasička bude na recepci od 6.11. a můžeš přispět až do 22.11. 2019

Pojďme se pobavit a přispět na dobrou věc, poznat se lépe a užít si konec pracovního týdne v Gymu, kde je nám dobře ❤️ Těšíme se na vás!!!

Reserviovace zde: gymandjoy.reservio.com

Tak co, přidáš se? Těšíme se Gýýým

Kdy se akce koná

22. listopad 2019 - 16:10

Vstupné

Vstupné dobrovolné a jde na charitu \\\“Hurá na výlet\\\“

Zdarma

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku