Metro Music Bar

GROOVE BRNO: Artsiders

  • 15. listopad 2023

  • 20:00

  • Poštovská 6
    Brno - střed

Groove Brno

Funky, rock, pop. Poctivé písničky, zahrané profesionálními muzikanty s nadšením a láskou ke hře.

S baskytaristou Jáchymem Baškem v roli tvůrce, aranžéra a producenta nabízí Artsiders skvělou autorskou hudbu. Kromě Oldy Smysla, zkušeného zpěváka a leadera kapely, tvoří skupina rytmický tandem s bubeníkem Tomášem Makovským, známým ze skupiny Žáha, která na vrcholu své slávy hrála před samotným Jamesem Brownem na jeho pražském koncertě. Kytarista Tomáš Pecka a klávesák Jakub Žídek zastupují mladou generaci českých muzikantů a přináší do skupiny svěží vítr.

Artsiders jsou nejen filosofie a skvělá muzika, ale také parta hudebníků, kteří se baví tím, co dělají, a jejichž hraní baví i lidi.

Groove Explorer

Objevujte s námi! Groove Brno přiváží ikony funku a soulu, ale zároveň představuje nové trendy bandy, současné interpety, které možná neznáte a čerstvé novinky světové scény. A přesně to je poslání festivalu, dát publiku možnost objevovat nové věci. Objevujte s námi a staňte se Groove Explorerem.
Po zakoupení vstupenek na 2 festivalové koncerty v Sono Music Club (16.7. Tower of Power, 20.7. Cory Wong + Judith Hill ft. B-Side Band, 6.10. Postmodern Jukebox, 10.11. Cory Henry + Kennedy Administration) se v předprodeji automaticky otevírá možnost získat vstupenky na 3 koncerty v Metro Music Baru zdarma jako bonus. Které to jsou konkrétně?:

19.10. Mörk (HU)
3.11. Malted Milk (FR)
15.11. Artsiders (CZ)

Jakmile budete mít své vstupenky do Sona zakoupené, stačí napsat na: info@groovebrno.cz a zašleme vám unikátní kód, se kterým si pořídíte svá místa na koncertech v Metru zdarma. Více o interpretech v programu. Pozor! Kapacita je omezená – platí pro prvních 100 zájemců.

Kdy se akce koná

15. listopad 2023 - 20:00

Vstupné


stání 200,- sezení 350,-

Více informací a kontakt

Poštovská 6
Brno - střed

Událost na FB