Masarykův okruh

Grand Prix České republiky 2020

  • 7.–9. srpna 2020

  • Jedna z vůbec největších sportovních akcí na území České republiky

  • Předprodej zahájen!

Novinky

Grand Prix České republiky 2020 je tady a letos oslaví 70 let od své premiéry a zároveň půjde o 55. ročník se statutem mistrovství světa. I letos se můžete těšit na nezapomenutelný zážitek, nejlepší světové závodníky a skvělou atmosféru okruhu skrytého v lesích za Brnem. Předprodej byl zahájen 15. listopadu! V prodeji budou vstupenky na přírodní a sedadlové tribuny, speciální vstupenky do Campu A nebo třeba i do zázemí stanu T2 Premium v prostoru start a cíle.

I po Vánocích máte až do konce ledna možnost zakoupit vstupenky za bezkonkurenční ceny, až o 35 % výhodněji. Nepropásněte šanci pořídit vstupenky za nejnižší ceny.

Jedinečný okruh, jedinečný závod.

To je Grand Prix České republiky na Masarykově okruhu v Brně. (Někdy zvaný také jako Velká cena Brna.) Jedna z vůbec největších sportovních akcí na území České republiky. Padesátiletá tradice i neobvyklé prostředí závodního okruhu, ukrytého v lesích, láká každý rok desítky tisíc fanoušků. Díky nim je Grand Prix České republiky jedním z dlouhodobě nejnavštěvovanějším závodem v celém kalendáři Moto GP.

Přijďte a zažijte tento obrovský sportovní svátek na vlastní oči!

Vstupenky

Vstupenky lze získat také v informačním centru TO JE Brno v přízemí parkovacího domu Domini Park v Panenské ulici č. 1, Brno.

Historie závodu

Přestože současná moderní trať byla otevřena až v roce 1987, již mnohem dříve se závodilo na přírodním okruhu, který vedl po silnicích na okraji města Brna. V předválečné éře měřil téměř třicet kilometrů, postupně byl zkracován až do roku 1986, kdy se na tzv. starém okruhu jelo naposledy. Jeho pozůstatky však najdete v ulicích města dodnes a po velké časti původní trati se můžete projet i dnes.

  • 5 403 délka trati

  • 1987 první závod na novodobé trati

  • 14 zatáček na trati

  • 450 m nadmořská výška trati

Kdy se akce koná

7.–9. srpen 2020

Více informací a kontakt

Masarykův okruh 201
66481 Ostrovačice

Událost na FB

Dejte o GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY 2020 vědět svým přátelům!

Sdílet na facebooku