COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

Masarykův okruh

Grand Prix České republiky 2020

  • 7.–9. srpna 2020

  • Jedna z vůbec největších sportovních akcí na území České republiky

  • Předprodej zahájen!

Novinky

Vstupenky na Grand Prix budou k dostání i na výstavě Motosalon konané ve dnech 5. – 8. března na brněnském výstavišti. V případě vstupenek na přírodní tribuny GOLD a vstupenek na sedadlovou tribunu T6 pak speciálně pouze na Motosalonu za výhodnější ceny, ušetřit můžete až 500 Kč! Kdo nestihl pořídit vstupenky za nejnižší vánoční ceny, má nyní poslední šanci!

Zároveň počínaje čtvrtečním polednem (5. března) budou v prodeji i tradičně oblíbené vstupenky Pitwalk/Paddock, které umožňují před Grand Prix nahlédnout do zákulisí MotoGP a s trochou štěstí potkat i svého oblíbeného jezdce. Vstupenky jsou k mání za 1.000 Kč a k dispozici jich bude jen omezený počet.

Jedinečný okruh, jedinečný závod.

To je Grand Prix České republiky na Masarykově okruhu v Brně. (Někdy zvaný také jako Velká cena Brna.) Jedna z vůbec největších sportovních akcí na území České republiky. Padesátiletá tradice i neobvyklé prostředí závodního okruhu, ukrytého v lesích, láká každý rok desítky tisíc fanoušků. Díky nim je Grand Prix České republiky jedním z dlouhodobě nejnavštěvovanějším závodem v celém kalendáři Moto GP.

Přijďte a zažijte tento obrovský sportovní svátek na vlastní oči!

Vstupenky

Vstupenky lze získat také v informačním centru TO JE Brno v přízemí parkovacího domu Domini Park v Panenské ulici č. 1, Brno.

Historie závodu

Přestože současná moderní trať byla otevřena až v roce 1987, již mnohem dříve se závodilo na přírodním okruhu, který vedl po silnicích na okraji města Brna. V předválečné éře měřil téměř třicet kilometrů, postupně byl zkracován až do roku 1986, kdy se na tzv. starém okruhu jelo naposledy. Jeho pozůstatky však najdete v ulicích města dodnes a po velké časti původní trati se můžete projet i dnes.

  • 5 403 délka trati

  • 1987 první závod na novodobé trati

  • 14 zatáček na trati

  • 450 m nadmořská výška trati

Kdy se akce koná

7.–9. srpen 2020

Více informací a kontakt

Masarykův okruh 201
66481 Ostrovačice

Událost na FB

Dejte o GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY 2020 vědět svým přátelům!

Sdílet na facebooku