Masarykův okruh

Monster Energy Grand Prix České republiky 2018

  • 3.–5. srpna 2018

  • První vlna předprodeje zahájena - nyní nejvýhodnější ceny!

  • Jedna z vůbec největších sportovních akcí na území České republiky

Jedinečný okruh, jedinečný závod.

To je Grand Prix České republiky na Masarykově okruhu v Brně. (Někdy zvaný také jako Velká cena Brna.) Jedna z vůbec největších sportovních akcí na území České republiky. Padesátiletá tradice i neobvyklé prostředí závodního okruhu, ukrytého v lesích, láká každý rok desítky tisíc fanoušků. Díky nim je Grand Prix České republiky jedním z dlouhodobě nejnavštěvovanějším závodem v celém kalendáři Moto GP.

Přijďte a zažijte tento obrovský sportovní svátek na vlastní oči!

První vlna předprodeje zahájena!

Nyní koupíte vstupenky za nejvýhodnější ceny!

Vstupenky

Vstupenky lze získat také v informačním centru TO JE Brno v přízemí parkovacího domu Domini Park v Panenské ulici č. 1, Brno.

Novinky

Grand Prix ČR na Brněnských Vánocích. Do úterý 28. listopadu najdete mezi Vánočním stromem a časostrojem legendární speciál Honda, na němž v roce 2010 zvítězil Karel Abraham. Můžete si tam také vybrat ty nejlepší vstupenky na příští ročník. Za letošní předvánoční zvýhodněné ceny je koupíte v infocentru na Panenské 1 a na www.gp.ticbrno.cz.

Úplnou novinkou je vstupenka SENIOR, která divákům narozených do roku 1951 včetně umožňuje přístup na všechny přírodní tribuny za zlomek plné ceny. Vstupenka bude ve vánoční vlně předprodeje k mání za 500 Kč. Ideální vánoční dárek pro vaše rodiče, prarodiče či blízké!

Historie závodu

Přestože současná moderní trať byla otevřena až v roce 1987, již mnohem dříve se závodilo na přírodním okruhu, který vedl po silnicích na okraji města Brna. V předválečné éře měřil téměř třicet kilometrů, postupně byl zkracován až do roku 1986, kdy se na tzv. starém okruhu jelo naposledy. Jeho pozůstatky však najdete v ulicích města dodnes a po velké časti původní trati se můžete projet i dnes.

  • 5 403 délka trati

  • 1987 první závod na novodobé trati

  • 14 zatáček na trati

  • 450 m nadmořská výška trati

Kdy se akce koná

3.–5. srpen 2018

Více informací a kontakt

Masarykův okruh 201
66481 Ostrovačice

Dejte o GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY 2018 vědět svým přátelům

Sdílet na facebooku