Masarykův okruh

Monster Energy Grand Prix České republiky 2018

  • 3.–5. srpna 2018

  • Novinka T2 PREMIUM právě v prodeji! Zvýhodněné ceny vstupenek – nyní až o 25 % méně.

  • Jedna z vůbec největších sportovních akcí na území České republiky

Jedinečný okruh, jedinečný závod.

To je Grand Prix České republiky na Masarykově okruhu v Brně. (Někdy zvaný také jako Velká cena Brna.) Jedna z vůbec největších sportovních akcí na území České republiky. Padesátiletá tradice i neobvyklé prostředí závodního okruhu, ukrytého v lesích, láká každý rok desítky tisíc fanoušků. Díky nim je Grand Prix České republiky jedním z dlouhodobě nejnavštěvovanějším závodem v celém kalendáři Moto GP.

Přijďte a zažijte tento obrovský sportovní svátek na vlastní oči!

První vlna předprodeje zahájena!

Nyní koupíte vstupenky za nejvýhodnější ceny!

Vstupenky

Vstupenky lze získat také v informačním centru TO JE Brno v přízemí parkovacího domu Domini Park v Panenské ulici č. 1, Brno.

Novinky

Grand Prix České republiky 2018 – vstupenky Pitwalk/Paddock opět v prodeji!

Předprodej vstupenek na letošní Grand Prix České republiky je v plném proudu, zvýhodněné ceny všech vstupenek platí jen do konce června. Navíc právě dochází k navýšení kapacity tzv. Pitwalk a Paddock tour ve čtvrtek před závodem. Velmi žádané čtvrteční vstupenky Pitwalk/Paddock umožňující nahlédnout do zákulisí Grand Prix jsou tak od pondělí 28. května v omezeném množství opět v prodeji. Stále jsou také k dispozici nové vstupenky T2 Premium určené náročnějším zákazníkům a zbývá ještě několik posledních míst v populárním Campu A přímo u trati.

Pitwalk/Paddock

Ojedinělá vstupenka, která držiteli umožňuje nahlédnout do zákulisí kolotoče MotoGP. Ve čtvrtek před závodním víkendem nabízí možnost dostat se do boxové uličky a do tzv. Paddocku tedy do samotného zázemí týmů. S trochou štěstí máte možnost třeba spatřit i svého oblíbeného jezdce. Vstupenka byla prakticky ihned po svém březnovém uvedení do prodeje vyprodána, nyní pořadatel Velké ceny Spolek pro GP ČR Brno navyšuje kapacitu. Od pondělí 28. května od 12.00h bude v prodeji opět jen velmi omezený počet těchto vstupenek a výtěžek jako obvykle půjde na dobročinné účely. Vstupenka bude stát tradičních 1.000 Kč.

T2 PREMIUM – Více možností přináší větší zážitek!

Úplnou novinkou letošního roku je speciální vstupenka T2 PREMIUM, která v sobě kombinuje výhody VIP vstupenky, vstupenky na sedadlové tribuny a vstupenky na přírodní tribuny. Je určena aktivním návštěvníkům, kteří neradi zůstávají na jednom místě, májí zájem vidět nejen dění na startovní rovince, ale rádi zakusí i nezaměnitelnou atmosféru přírodních tribun. T2 PREMIUM především nabízí zázemí stanu s celodenním občerstvením umístěného vedle tribuny T2, možnost návštěvy Paddocku, vstup na přírodní tribuny či pohled ze sedadlové tribuny T2. Vstupenka je právě v prodeji a k dispozici je omezený počet.

Camp A

Speciální vstupenka určena motorkářům, kterým umožňuje již od čtvrtečního večera kempovat přímo u závodní dráhy. V prodeji zbývá několik málo posledních kusů. Neváhejte!

Nyní až o 25 % výhodněji

Stále jsou k dispozici všechny typy vstupenek za zvýhodněné ceny. Zájemci mohou ušetřit až 25 % oproti nákupu na místě. K dostání jsou lístky na přírodní tribuny SILVER, opravňující ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, i vstupenky GOLD ideální pro volný pohyb po všech přírodních tribunách a průchod areálem i shopping zónou, stejně jako vstupenky JUNIOR a SENIOR. Váhat by neměli ani zájemci o vstupenky na sedadlové tribuny, jejichž držiteli kromě jistého místa zaručují i pohyb po celém areálu a všech přírodních tribunách.

Neváhejte a zastavte se v infocentru TIC Panenská 1 v Brně anebo kupujte vstupenky online na www.gp.ticbrno.cz.

Historie závodu

Přestože současná moderní trať byla otevřena až v roce 1987, již mnohem dříve se závodilo na přírodním okruhu, který vedl po silnicích na okraji města Brna. V předválečné éře měřil téměř třicet kilometrů, postupně byl zkracován až do roku 1986, kdy se na tzv. starém okruhu jelo naposledy. Jeho pozůstatky však najdete v ulicích města dodnes a po velké časti původní trati se můžete projet i dnes.

  • 5 403 délka trati

  • 1987 první závod na novodobé trati

  • 14 zatáček na trati

  • 450 m nadmořská výška trati

Kdy se akce koná

3.–5. srpen 2018

Více informací a kontakt

Masarykův okruh 201
66481 Ostrovačice

Dejte o GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY 2018 vědět svým přátelům

Sdílet na facebooku