Masarykův okruh

Monster Energy Grand Prix České republiky 2018

  • 3.–5. srpna 2018

  • Novinka T2 PREMIUM právě v prodeji! Zvýhodněné ceny vstupenek – nyní až o 25 % méně.

  • Jedna z vůbec největších sportovních akcí na území České republiky

Jedinečný okruh, jedinečný závod.

To je Grand Prix České republiky na Masarykově okruhu v Brně. (Někdy zvaný také jako Velká cena Brna.) Jedna z vůbec největších sportovních akcí na území České republiky. Padesátiletá tradice i neobvyklé prostředí závodního okruhu, ukrytého v lesích, láká každý rok desítky tisíc fanoušků. Díky nim je Grand Prix České republiky jedním z dlouhodobě nejnavštěvovanějším závodem v celém kalendáři Moto GP.

Přijďte a zažijte tento obrovský sportovní svátek na vlastní oči!

První vlna předprodeje zahájena!

Nyní koupíte vstupenky za nejvýhodnější ceny!

Vstupenky

Vstupenky lze získat také v informačním centru TO JE Brno v přízemí parkovacího domu Domini Park v Panenské ulici č. 1, Brno.

Novinky

T2 PREMIUM – Více možností přináší větší zážitek!

Úplnou novinkou letošního roku je speciální vstupenka T2 PREMIUM, která v sobě kombinuje výhody VIP vstupenky, vstupenky na sedadlové tribuny a vstupenky na přírodní tribuny. Je určena aktivním návštěvníkům, kteří neradi zůstávají na jednom místě, májí zájem vidět nejen dění na startovní rovince, ale rádi zakusí i nezaměnitelnou atmosféru přírodních tribun. T2 PREMIUM nabízí zázemí stanu s celodenním občerstvením umístěného vedle tribuny T2, možnost návštěvy Paddocku, vstup na přírodní tribuny či pohled ze sedadlové tribuny T2. Vstupenka je právě v prodeji a k dispozici bude jen velmi omezený počet.

Stále jsou také k dispozici vstupenky za zvýhodněné ceny. Zájemci mohou ušetřit až 25 % oproti nákupu na místě. K dostání jsou lístky na přírodní tribuny SILVER, opravňující ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu i vstupenky GOLD pro volný pohyb po všech přírodních tribunách a průchod areálem i shopping zónou stejně jako vstupenky JUNIOR a SENIOR. Váhat by neměli ani zájemci o sedadlové tribuny, jejichž kapacita je omezená. Držiteli kromě jistého místa zaručují i pohyb po celém areálu a všech přírodních tribunách. Oblíbené čtvrteční vstupenky Pitwalk/Paddock pak půjdou do prodeje v průběhu března. Není už na co čekat, tak se zastavte na infocentru Panenská 1 nebo kupujte online na www.gp.ticbrno.cz.

Historie závodu

Přestože současná moderní trať byla otevřena až v roce 1987, již mnohem dříve se závodilo na přírodním okruhu, který vedl po silnicích na okraji města Brna. V předválečné éře měřil téměř třicet kilometrů, postupně byl zkracován až do roku 1986, kdy se na tzv. starém okruhu jelo naposledy. Jeho pozůstatky však najdete v ulicích města dodnes a po velké časti původní trati se můžete projet i dnes.

  • 5 403 délka trati

  • 1987 první závod na novodobé trati

  • 14 zatáček na trati

  • 450 m nadmořská výška trati

Kdy se akce koná

3.–5. srpen 2018

Více informací a kontakt

Masarykův okruh 201
66481 Ostrovačice

Dejte o GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY 2018 vědět svým přátelům

Sdílet na facebooku