Výstaviště Brno

Koupit vstupenky

GO a REGIONTOUR 2018

Předchozí Následující
  • 18.1. - 21.1.2018

  • GO a REGIONTOUR inovují

  • BRNOPAS - VÁŠ KLÍČ K MĚSTU

Mezinárodní veletrhy průmyslu cestovního ruchu GO a turistických možností v regionech REGIONTOUR přicházejí s novinkami, díky nimž mají být atraktivnější nejen pro odborníky, ale i pro širokou veřejnost. První den je určen výhradně pro profesionály, běžným návštěvníkům se brány BVV otevřou v pátek 19. ledna.

V lednu se v Brně představí téměř všechny české kraje, byla navýšena zahraniční účast s důrazem na přeshraniční spolupráci, počet účastnických cestovních kanceláří naroste o 10% a vedle pavilonu P se poprvé otevře i festivalový pavilon F. Návštěvníci si v něm budou moci vyzkoušet na vlastní kůži např. testovací lyžařskou sjezdovku, umělou ferratovou horu s vrcholovou knížkou pro zápisy úspěšných lezců a jachtařskou, karavanovou i leteckou expozici.

Brno na Regiontouru

Prezentace města Brna vás vyšle na cestu časem. Úplně poprvé představí nejucelenější projekt oslav sto let od vzniku Československa – festival Re:publika 1918-2018. Právě ten určí podobu celé expozice. Stánek města Brna v duchu prvorepublikové kavárny doplní ukázky přípravy kávy před sto lety pod taktovkou baristy Adama Troubila. Celkovou dobovou atmosféru pomohou navodit také jazzové a swingové evergreeny v podání živých kapel a třešničkou na dortu pak bude přehlídka módních trendů uplynulého století. Více informací o festivalu Re:publika 1918-2018.

Městské instituce odhalí novinky pro rok 2018. TIC Brno představí BRNOPAS – benefitní kartu a turistického navigátora po městských atrakcích v jednom. Pochlubí se aktualizovanou verzí portálu pro příchozí turisty GOtoBRNO.cz a uvede zbrusu novou publikaci Brno průvodce městem. Pro návštěvníky, kteří si zakoupí BRNOPAS, je připraven jako praktický a stylový dárek.

Kdy se akce koná

18.–21. leden 2018
18.1. je veletrh určen výhradně pro profesionály
19.1. - 21.1. je veletrh otevřen všem návštěvníkům
Otevřeno každý den od 10:00 do 18:00, v neděli 21.1. pouze do 16:00.

Vstupné

Od 140 Kč

Více informací a kontakt

Výstaviště 405/1
Brno 60300

Událost na FB

DOPRAVNÍ INFORMACE

Brněnské výstaviště, kde se Veletrhy GO a REGIONTOUR odehrávají, leží na trase tramvaje č. 1 mířící od hlavního vlakového nádraží do Bystrce. Zastávka se nachází nedaleko hlavního vstupu a také u brány G2. Z autobusového nádraží Zvonařka jezdí k výstavišti linka č. 84 mířící do Pisárek a zastavuje na zastávce Křížkovského. Na stejnou zastávku zajíždí rovněž okružní linka č. 44. Kolem veletržního areálu projíždějí i trolejbusy č. 25, 26, 35 a 37, případně autobus č. 52. V sobotu 20. a v neděli 21. ledna bude doprava k výstavišti posílena tramvajovou linkou P1 jedoucí po trase Zvonařka – Hlavní nádraží – Hybešova – Mendlovo náměstí – Výstaviště – Pisárky a zpět.

Místo konání Veletrhů GO a REGIONTOUR leží nedaleko velkého městského okruhu, řidiče spolehlivě navigují návěstí s nápisem BVV nebo Výstaviště. Zaparkovat se dá na menším parkovišti před hlavním vstupem nebo v krytých garážích v blízkosti 4. brány. Jejich celková kapacita je 850 automobilů.

SPOJE MHD

AKTUÁLNÍ DOPRAVNÍ SITUACE, PARKOVÁNÍ ATD.

Poznejte Brno

POZNEJTE BRNĚNSKÉ VÝSTAVIŠTĚ

Zjistit více

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku