COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Online

Glorious.video ONLINE

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • ONLINE

Rozhodli jsme se současné situaci pomoci tím, co nám šlo vždy nejlíp. Zprostředkovat hodnotné informace, dobré rady a inspiraci od těch, kterým se podařilo uspět. Po dohodě s řečníky, a s cílem pomoci, zveřejňujeme záznamy přednášek konference Glorious.

Prohlédněte si:

Glorious 2018 – ZVÍTĚZÍ TEN, KDO VYTRVÁ

Vedou miliardové firmy, řídí stovky lidí, jsou špičkou ve svých oborech a mění svět kolem nás. Jejich letité zkušenosti ti pomohou vyhnout se failům a ušetří ti tak mnoho peněz, času i nervů. Získej nadhled, který tě posune dál.

Glorious 2018 – NEW AGE

Životní příběhy bývají plné úspěchů i pádů. Možná proto nás tolik inspirují. New Age spojila pod hvězdnou oblohou mladé a šikovné Čechy z celého světa, jejichž životní cesty vedly až do firem, které mění svět.

Glorious 2016 – ÚSPĚŠNÁ CESTA JE CÍL

Každý z řečníků byl buď na obálce Forbesu nebo na televizních obrazovkách. Unikátní line up ročníku 2016 přináší hodnotný obsah, jak pro život mladého startupisty, tak ostříleného manažera. Přednášky zaměřené na leadership, řízení firmy a důležité hodnoty v podnikání mají uplatnění nejen v pracovním, ale i v osobním životě.

Glorious 2015 – INSPIRUJ SE, ROZHODNI SE, ZAČNI

Od videí z prvního ročníku očekávej hlavně dávku inspirace, motivace a spoustu konkrétních rad a tipů z přednášek osobního rozvoje. O životní příběhy, své úspěchy a pády se podělili podnikatelé s oceněním EY Podnikatel roku a stranou nezůstali ani nadějné české startupy. Vítej na Glorious 2015.

Kdy se akce koná

21. duben–31. říjen 2020

Více informací a kontakt

Online

ONLINE

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku