COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

Sono centrum

GATE Crasher a J.A.Kronek/Hrubin

  • Akce již proběhla

  • Veveří 113
    Brno 61600

Velkolepá dvojitá oslava rockové muziky v Brně!!! Křest nové desky rockerů GATE CRASHER a oslava 65. narozenin JAROSLAVA ALBERTA KRONKA!!! Na tohle všechno se můžete těšit na velmi speciálním večeru v pátek 18. října v brněnském SONU!!!Domácí rocková parta GATE CRASHER pokřtí již pátou desku, která ponese název “Mrazení”. Ondra, Wofik, Macek a Filipák si pro vás na tento výjimečný večer připravili speciální show a úplně nový program! GATE Crasher jsou stále známějším jménem na česko-slovenské scéně. Pravidelně vystupují na největších letních festivalech, vyrážejí na turné s předními českými interprety a hostují zahraničním hvězdám (Aerosmith, Ozzy Osbourne, Korn, Iron Maiden..).

Matador brněnské rockové muziky JAROSLAV ALBERT KRONEK v rámci večera oslaví 65. narozeniny, tentokrát opět v rockovém podání s jeho novým projektem HRUBIN v sestavě J.A.Kronek, Libor Machata, Vít Franěk, Michal Kugler (všichni ex KERN), a na kytaru nováček Ondra Malina. Zazní hity Kern i nové skladby tohoto projektu legendárních muzikantů.

Speciální večer si žádá speciální prostory, proto se událost uskuteční v luxusním hudebním klubu SONO, který je vyhlášený nejen kvůli nejlepšímu zvuku v Brně!

Jako speciální host vystoupí Hanka & Veronique trio.

Kdy se akce koná

18. říjen 2019 - 19:00

Vstupné

Od 370 Kč

Více informací a kontakt

Veveří 113
Brno 61600

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku