Bývalá Káznice na Cejlu

Káznice LIVE: Gabriela Vermelho

  • Akce již proběhla

  • Bývalá Káznice na Cejlu
    Bratislavská 68
    Brno 602 00

Káznici ozáří skutečný hvězdný úkaz, multitalentovaná Gabriela Vermelho!

Ze svého obýváku sledovat umělecky renesanční ženu, která kromě zpěvu, hry na housle, violu a kvinton působí také jako skladatelka a herečka. Její žánrové rozpětí sahá od muzikálů přes jazz až po rockovou alternativu, skládá i scénickou hudbu.

Gabriela je primariem kvarteta Gadrew Way, spolupracovala se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu, Komorním orchestrem Pavla Haase, Orchestrem Berg, Kaprálová Quartetem, Heroldovým kvartetem, Orchestrem Gustava Broma, skupinou Čechomor a dalšími. Je členkou kapel Maraca a Zimbova a GaRe. Svůj herecký talent předvedla v roli čarodějky Evy v Baladě pro banditu v divadle Husa na provázku, za toto ztvárnění získala v roce 2005 cenu Alfreda Radoka pro Talent roku. Výčet jejích úspěchů je ještě mnohem delší, takový talent si nemůžete nechat ujít.

Káznice LIVE vznikla na jaře letošního roku jako reakce na koronavirovou krizi, která znemožnila řadě tvůrců a umělců přímý kontakt s jejich fanoušky. Živé umění se tak přesunulo na internet a bývalá Káznice se stala místem, odkud bylo možné kvalitně vysílat. Nyní se projekt Káznice LIVE pod hlavičkou Druhá vlna vrací s unikátním divadelním programem, improvizované talkshow a performance. Za projektem stojí Tripitaka a GNOMON Production a uskutečňuje se za podpory TIC Brno

Kdy se akce koná

11. listopad 2020 - 20:30

Více informací a kontakt

Bývalá Káznice na Cejlu
Bratislavská 68
Brno 602 00

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!