Ekonomicko-správní fakulta MU

From Good to Great | Young Lions Warm-up

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Aula P101 ESF MUNI

Poprvé na Moravě, konkrétně v Brně, se představí Young Lions – prestižní soutěž a tréninkový program pro mladé profesionály do 30 let zabývající se komunikací značek. Už 12. rokem tato akce rozvíjí jejich touhu a schopnost vydávat ze sebe to nejlepší a tvořit excelentní komunikační řešení.
První brněnský warm-up je setkání pro ty, kteří se o Young Lions chtějí dozvědět víc. Ať už mají o program sami zájem, nebo přemýšlejí, že do programu zapojí své zaměstnance či kolegy.

PROGRAM

Dozvíte se vše podstatné, co potřebujete vědět a na co se chcete zeptat o Young Lions 2020:

• Představení konceptu a celého programu. Vše k jednotlivým soutěžním kategoriím: Media, Digital, PR, print a Marketers.
• Naučíte se kreativní techniku na rychlogenerování kreativních myšlenek.
• Otázky a odpovědi

SPÍKŘI

René Jež – Držitel Zlatého Ohníčku za přínos pro rozvoj oboru. Za 12 let, co rozvíjí mladé profesionály prostřednictvím Young Lions, postupně posunul tuto původně „pouze“ soutěž na vyšší, kvalitnější úroveň – k programu, který rozvíjí a posouvá všechny zúčastněné.

Katka Pokorná (Švédová) – Odborník na rozvoj lidí. Před 4 lety se přidala k Renému a společně Young Lions posunuli na špičkový tréninkový program světové úrovně. V roce 2018 za něj získali ocenění Cannes Lions Silver Representants of The Year.

O SOUTĚŽI YOUNG LIONS

Young Lions je prestižní soutěž a tréninkový program pro mladé profesionály do 30 let zabývající se komunikací značek. Už 12. rokem rozvíjí jejich tvořivost i touhu a schopnost vydávat ze sebe to nejlepší. Česká verze Young Lions patří ke světové špičce v oblasti rozvoje kreativního myšlení a klíčových schopností a dovedností potřebných pro špičkové profesionály v oboru. Dvoučlenné týmy ve věku do 30 let mají 24 hodin na vytvoření návrhu kampaně pro neziskovou organizaci či obecně prospěšnou myšlenku a následně ho v pěti minutách prezentují odborné porotě. Díky tomu se Young Lions dají označit za soutěž na úrovni mistrovství republiky v komunikaci značek v pěti různých disciplínách: Digital, Marketers, Media, PR a Print. Vítězové získávají prestižní ocenění, které napomáhá akceleraci jejich kariéry. Organizátorem je společnost Lionhearted.

Kdy se akce koná

25. únor 2020 - 14:00–15:40

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Ekonomicko-správní fakulta MU

Aula P101 ESF MUNI

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku