COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Sono centrum

Formidable! Aznavour /FR/

  • 25. leden 2021

  • 19:30

  • Veveří 113
    Brno 61600

Pocta Charlesi Aznavourovi v produkci Directo Production se představí poprvé v Brně!

Představení Formidable! Aznavour vytvořené na počest Charlese Aznavoura nás zavede zpět do doby nezapomenutelné „La Bohême“. Skrze kultovní písně nám vypráví neuvěřitelný příběh života slavného šansoniéra. Zpěvák, skladatel a herec arménského původu Charles Aznavour bývá označován za „francouzského Franka Sinatru“. A poté, co Frank Sinatra zemřel, byl Aznavour považován za posledního z tzv. „Velkých“.

Během své 70 let dlouhé kariéry Charles Aznavour napsal více než 800 a nahrál více než 1200 písní. Zpíval v mnoha jazycích a na svém kontě měl více než 180 miliónů prodaných desek celosvětově. Je proto právem považován za jednu z největších hudebních legend naší doby. Ostatně v anketě stanice CNN byl Charles Aznavour v roce 1998 zvolen za Největšího umělce století. V hlasování získal 18 % lid a předčil tak i Elvise Presleyho nebo Boba Dylana. Kromě hudební scény se pohyboval v oblasti filmu – zahrál si ve více než šesti desítkách filmů.

Za představením stojí tým Directo Productions, tedy tatáž produkce, která má na svědomí Piaf The Show či Paris The Show. S pomocí videoprojekcí, originálního pojetí scény a dekorací show Formidable! oslavuje život a dílo špičkového tenoristy, který dokonce dal této produkci své osobní požehnání ještě před svým skonem v roce 2018.

Objevte kořeny největších písní velikána francouzského šansonu, které se staly nedílnou součástí světového hudebního dědictví!

Obsazení:

Jules Grison (zpěv)

Béatrice Guiffray (housle)

Benoit Pierron (bubny, perkuse)

Fredéric Viale (harmonika)

Philippe Villa (piano)

Sophie Desvergnes (basa)

 

Ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=SNVpqeENzFU

Web: http://formidable-aznavour.com

Kdy se akce koná

25. leden 2021 - 19:30

Vstupné

Předprodej od 799,- v síti Ticketmaster a pomocí služby Goout

Více informací a kontakt

Veveří 113
Brno 61600

Událost na FB
541240623
info@brnokoncert.cz