Moravské náměstí

FML uvádí: Ride On!

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Moravské náměstí
    Brno 60200

Zahájení třetího ročníku festivalu UPROSTŘED na Moravském náměstí bude opět ve znamení škrkajících koleček od skejtů a pohodových projížděk na longboardech, kde ti zkušení jezdci ukážou jak to má vypadat a rádi tě naučí jak správně začít skejtovat!

Až budeš mít naježděno dost, tak můžeš přeběhnout ke klukům a vyzkoušet, jaký to je lítat přes hlavu, stejně jako to dělaj oni každej den, a to díky umění pohybovat se přes všechny překážky ve městě zvaném Parkour! Po těhlech veletočích si každej může jít uklidnit tělo a mysl k mistrům balancu na slack line a zkusit si, jak na tom vlastně s tou rovnováhou jsme.

Longboard budou zastupovat v Brně ti nejpovolanější a to jezdci okolo FML – Federace moravského longboardingu zároveň s profi riders z teamu brněnského skate&long shopu Longshop který zároveň společně s klukama okolo mladého brněnského skate&life brandu Acrasy Apparel vytvoří na moraváku regulerní mini skate park, takže každý dostane porci skejtování jakou jen bude chtít!!

A když bude skatepark, tak bude i u parkour park a to díky parkour? kteří postaví jejich mobilní park z měkkých částí, takže můžeš zkoušet salta a triky, který jsi viděl v televizi a tak moc to chceš zkusit! Tyhle vytrénovaný kluci ti rádi pomůžou při prvních saltíčkách a ukáží ti, jak více pochopit fyziku vlastního těla v poletech hlavou dolu.

Když už budeš vyšťavenej a chtít se ze všech těch adrenalinových sportů uklidnit, tak ve stínu stromů budou mít borci natažený úzký pásky, kterejm se říká SlackLine a tu se snažíš přejít, takže se musíš hluboce nadechnout, vydechnout a začít bejt stopro soustředěnej na svoji rovnováhu a jít na druhý konec, stejně jak dřív chodili provazochodci!

Kdy se akce koná

21. červen 2019 - 15:00–18:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Moravské náměstí
Brno 60200

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku