COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

Otevřená zahrada

Floristický ateliér

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Údolní 33
    Brno 30200

Zveme vás do Otevřené zahrady na workshop květinové vazby.

Uvidíte, jak vzniká vazba pod rukama profesionální floristky, a sami si vytvoříte vlastní kytici. Budeme používat květiny lučního typu z květinářství a rostliny, keře a traviny, které si nasbíráte v zahradě.

Kvetoucích rostlin i plodů vhodných do kytic je začátkem října dostatek. Hvozdíky zvou svou jemností, jitrocel může překvapit jemnou estetikou, plody kaliny zaujmou a rozvíří energii jasně svou rudou barvou. Každá z dalších rostlin skrývá i nabízí svou jedinečnost a je na vás, kterou z nich si vyberete.

Naučíte se, jak květiny ošetřit před zpracováním a vazbou a jak je správně vázat. Ukážeme vám, jak o květiny pečovat, aby déle šířily radost.

Každý si domů odnese vlastnoručně vytvořenou kytici.

Otevřená zahrada je certifikovaná jako přírodní. Zcela jsme vyloučili chemické hnojení a další postupy, které nejsou ekologické. Tuto linku držíme i při práci s rostlinami a učíme se, jak podtrhnout přirozenou krásu, která osvěží vaše domovy.

Kdy se akce koná

1. říjen 2019 - 16:30–19:30

Vstupné

Dospělí880 Kč

Více informací a kontakt

Údolní 33
Brno 30200

Událost na FB
otevrenazahrada@nap.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku