fleret

Musilka (Lidový dům, Musilova 2, Brno- Husovice)

Fleret a Zuzana Šuláková

  • Akce již proběhla

  • Musilka - Lidový dům
    Musilova 2, Brno

Již 34. rokem brázdí českou a slovenskou hudební scénu pětice muzikantů S názvem Fleret. Kapela pochází z Valašska a může se pyšnit vlastní tvorbou,která během let již zlidověla a dokonce se dostala i do knížek hudební výchovy Na našich školách.

 

Slavné začátky ve spolupráci s Vlastou Redlem přinesly hned ze začátku Fleretu několik významných ocenění na největší hudební přehlídce v té době a to na celostátní Portě v Plzni, kdy několikrát zabodovala s písněmi jako Letiště, Bečva a další, poté si ji v roce1997 vybrala slavná skupina Jethro Tull jako předskokany na jejich českém turné. To už se pomalu začala odvíjet dlouholetá spolupráce Fleretu s královnou lidové písně a národní umělkyní Jarmilou Šulákovou, která u kapely zůstala až do ukončení své kariéry v roce 2012 a nyní ji nahradila neméně skvělá zpěvačka, její dcera, Zuzana Šuláková.

Kapela, za svůj hudební život vydala 2 LP a více jak 15 CD znichž se většina stala, co se do prodeje nosičů týče, zlatými, platinovými a multiplatinovými. Mezi největší hity lze zařadit Zafukané, Večer křupavých srdíček, Vizovice, a další.

Fleret je skvělá parta muzikantů, kteří Vás svým vystoupením strhnou na svou stranu a nenechají Vás bez emocí odejít z koncertu. Fleret je životní styl, je to radost z hudby, již prokládají i svým textem, který z většiny pojednává o dobrém jídle a pití, ale i o všem běžném ve vašem životě.

Tak přijďte na koncert ochutnat kus Valašska s hudbou, která bodne…

Více informací

Kdy se akce koná

11. duben 2018 - 19:30

Vstupné

Dospělí250 Kč

Více informací a kontakt

Musilova 407/2, 614 00 Brno-sever-Husovice, Česko

545211891
ksomega@ksomega.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku