Moravské náměstí

Fléda uvádí: Hip hop & skate session na Moraváku

  • Akce již proběhla

  • Moravské náměstí
    Brno 60200

Máme pro vás dvě zprávy, dobrou a špatnou. Ta špatná je, že i prázdniny musí jednou skončit. Ta dobrá, že jim řeknem čau v hip hopovým rytmu. Svá křídla nad Moravákem roztáhne brněnský sup TAFROB, záda mu bude krýt DANIEL mementem mori. Květinový pozdrav z pumpy dodá RENNE DANG a slovenský MATYS připomene, že Michajlov stále žije. Vem svou crew a přijď dát prázdninám čau! 

#hiphop #rap #tynikdy #blakkwoodrecords #konecprazdnin #michajlovzije #festivaluprostred #brno #moravskenamesti

____________________________________________________

► LINE-UP◄

Daniel

Matys

Tafrob

Renne Dang

____________________________________________________

Daniel Vardan (1312 Records)
Zatímco si Michajlov užívá nucené volno, z Brna se ozývá nepřeslechnutelný hlas Daniela s opusem Memento Mori vydaným pod nově vzniklou značkou 1312 Records.

//Ve studiu zavřenej jako v base / moji kamarádi slyšet v mojem hlasem / můžeš moje pády emoce si naser / pokud myslíš že to dělám pro love jsi blázen / drží mě to te devet mili ráže / je to na tom světě má jediná vášeň / proto sere mě když myslíš, že mý slova jsou jen prázdný kecy / pletou se a myslím tohle vážně / lepí se na úspěch / a když tě přejde úsměv / najednou jsi bez těch co chtějí vstupy backstage / lezou přes tebe vejš / a když se ti daří, tvrdí že jsi fake //

Kdy se akce koná

30. srpen 2019 - 15:00–22:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Moravské náměstí
Brno 60200

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku