Městská hala Vodova

Finále Grand Prix Brno v moderní gymnastice

  • Akce již proběhla

  • Vodova 108
    Brno 612 00

Brno bylo vybráno počtrnácté spolu s dalšími světovými metropolemi jako hostitelské město prestižníího seriálu závodů v moderní gymnastice Grand Prix. Jako vždy uvidíme medailistky Z OH, MS a ME.

V letošním roce je naše GRAND PRIX BRNO součástí akce IGNIS BRUNENSIS.

Podle regulí závodů Grand Prix je součástí tohoto závodu také show. V Brně má Galashow zvláštnost, kterou nenajdete snad nikde v žádné jiné zemi, která Grand Prix pořádá: má vždy svoje ústřední téma. V minulosti se autoři inspirovali městem Brnem a jeho významnými osobnostmi, poté olympijským rokem a olympijskými městy nebo hudbou Antonia Vivaldiho a jeho Čtvero ročními obdobími. V roce 2013 dominovala oslava 60 let moderní gymnastiky v česku. V roce 2018 byla show věnována oslavě 100 let založení Československa. Letošní se právě rodí.

Pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka, primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové a předsedy Českého olympijského výboru Ing. Jiřího Kejvala. Tuto akci finančně podporuje statutární město Brno, Jihomoravský kraj, ČSMG a SK TART Moravská Slavia Brno.

Kdy se akce koná

7.–9. červen 2019

Více informací a kontakt

Vodova 108
Brno 612 00

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku