Expediční klubovna

Filipíny s lehkostí dechu – benefiční přednáška pro Kryštofa

  • Akce již proběhla

  • Expediční klubovna

Pod hlavičkou projektu „Cesta Ke Smyslu Pro Kryštofa“ probíhají benefiční akce, jejichž cílem je vybrat dostatek financí na školné pro Kryštofa.

Kryštof (14 let) trpí velice vzácnou poruchou FHS (Floating Harbore Syndrome), na světě je kolem 50 dětí se stejnou diagnózou (z toho v ČR dva). Kryštofův růst je opožděný o 3 až 4 roky, je sociálně a emočně velmi pozadu, chová se jako dítě s aspergerovým syndromem. Jeho inteligence je ale nedotčena a v některých oblastech je velmi vysoká. Kryštof je zcela posedlý matematikou, na internetu sleduje matematické pořady v angličtině, fascinuje ho vše, co souvisí s čísly. Ve školce se sám naučil číst, jazyk a vzdělávání jsou pro něj velké dobrodružství. Je dítě, které má a navždy bude mít malé tělo, velké srdce a nevšední způsob myšlení, cítění i chování.

O přednášce „Filipíny s lehkostí dechu“
Dvě kamarádky v ráji s názvem Filipíny, s malým batohem, bez bookingu, telefonu, plánů… U moře i v horách, 4 ostrovy, setkání s krajany i českými turistickými značkami v pralese. Povídání o cestě plné zážítků. Pod vodou i na souši.

Přednáší: Taťjana Horká a Jarka Vykoupilová
Vstupné: dobrovolné, výtěžek bude určen pro Kryštofa z úvodního příběhu

Kdy se akce koná

16. květen 2019 - 19:00

Vstupné

Dobrovolné

Více informací a kontakt

Expediční klubovna

Expediční klubovna

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku